najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-03-22 06:51 68%

Rewolucja Magdy Gessler zakończona. Restauracja nazywa się Szprota

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Jeszcze kilka dni temu była to Viki Lektiko. Obecnie restauracja nosi nazwę "Szprota", a jej wnętrze i menu mocno przebudowała znana restauratorka Magda Gessler. Elbląska restauracja wzięła bowiem udział w programie "Kuchenne Rewolucje".

Wczoraj odbyła się uroczysta kolacja, kończąca elbląski program "Kuchenne Rewolucje". Przez kilka dni Magda Gessler analizowała sytuację Viki Lektiko, wnętrze lokalu i menu. Wiadomo, że przed nagrywaniem programu zwolnienia lekarskie wzięli kucharz i kelnerka. Magda Gessler dość niepochlebnie wypowiadała się o ich pracy.

Zmiany zaszły we wnętrzu restauracji oraz w menu. Teraz mają dominować potrawy z ryb, a lokal nosi nazwę "Szprota". Jak te zmiany oceniamy? Najlepiej przekonać się samemu, odwiedzając restaurację. Program "Kuchenne Rewolucje" z Elbląga ma być nadany za dwa miesiące.

A co podano do stołu podczas finałowej kolacji?

Kolacja zaproponowana przez Magdę Gessler
1. Na przystawkę goście spróbowali kotleciki krabowe na sosie tatarskim ze szprotką
2. Następnie na stół zawitała zupa rybna z dorszem, zabielana z białym żaglem z cykorii
2. Danie główne to zapiekanka w której znalazły się ziemniaki, seler, pietruszka, biała kiełbaska z cielęciny. Wszystko było zapiekane sosem śmietanowym z żurkiem, do tego podawana była słuszna i aromatyczna porcja sałatki z cykorii.
3. Deser to poezja dla podniebienia, tort bezowy z bitą śmietaną, orzechami i karmelem....

oceń wątek 13 6 zgłoś do moderacji
2013-03-22 07:20 38%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Szprota
Mocno przebudowała w 4 dni???? Tak jasne:):)
odpowiedz oceń post 3 5 zgłoś do moderacji
2013-03-22 08:23 50%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez hollycook
porzucała talerzami, poubliżała szefowi i na tym pewnie skonczylo
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2013-03-22 09:12 43%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez KALLDA
Lubię ten program
odpowiedz oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
2013-03-22 09:35 60%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez czerniak_jerzy
Bardzo żle kojarzona nazwa
odpowiedz oceń post 6 4 zgłoś do moderacji
2013-03-22 09:49 57%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez hyhy
Kojarzy mi się z nazwą lokalu w którym trzeba obowiązkowo zamówić zakąskę... ;-)
oceń post 4 3 zgłoś do moderacji
2013-03-22 09:37 57%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez ekhm
"Wzięli zwolnienia lekarskie" ? ZUS się tym już zainteresował mam nadzieję ?
odpowiedz oceń post 4 3 zgłoś do moderacji
2013-03-28 15:46 0%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez e
zus nie płaci więc się nie interesuje. dopiero po 33 dniu
oceń post 0 5 zgłoś do moderacji
2013-03-22 10:14 50%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Magda Gesler
Moim zdaniem ogolny wyglad lokalu byl super dlatego nie bylo widac zadnych zmian po przejeciu lokalu po wczesniejszej restauracji Rodos. Jezeli zmienila cos w duzym stopniu to tylko na minus;( A wracajac do tematu "wielkiej rewolucji" to jest dla mnie beczka smiechu w 4 dni nauczyc kucharzy,personel i szefostwo nowego podejscia do gotowania i prowadzenia restauracji.Jedyne do zyskala "szprota" to reklama.
odpowiedz oceń post 4 4 zgłoś do moderacji
2013-03-22 12:08 67%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez dd
a zdjecia robione kalkulatorem?
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2013-03-22 12:28 67%
10
odpowiedziano ponad rok temu przez hollycook
wydaje mi się ze domofonem
oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2013-03-22 14:25 50%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez B
pralką
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-04-08 18:58 50%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez poop
parówką
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-03-22 13:13 50%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez konsument
a jak Gesslerowa pójdzie do kościoła to jej opłatek jest za mało wypieczony, knajpa jak ma pójść na dno to pójdzi i rewolucje jej nie pomogą, są restauracje na starówce które świetnie prosperują i nie potrzebują pomocy bo ludzie je prowadzący robią to z pasją i zaangażowaniem, mam tu na myśli dokładnie 2 knajpy do których chodzę i które uważam za najlepsze w okolicy czyli studnia samków i Pod Aniołami z naciskiem na tą drugą
odpowiedz oceń post 4 4 zgłoś do moderacji
2013-03-22 14:15 25%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez nadbog
to powinno sie nazywac pod zurem a nie szprotka czemu nie pod dorszem he he jaki wlasciciel taka nazwa trzeba bylo siedziec w celebrze jakubku teraz to bedzie klapa pozdro
odpowiedz oceń post 2 6 zgłoś do moderacji
2013-03-22 16:29 33%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez red
Nazwa fatalna, Pani Magda niezbyt sie zna na marketingu.
odpowiedz oceń post 2 4 zgłoś do moderacji
2013-05-23 22:41 40%
16
odpowiedziano ponad rok temu przez Tom
Moim zdaniem skromnym własnie bardzo dobra. Prosta i jasno określająca styl restauracji i jej kuchni. A o marketingu wiem całkiem sporo.
oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2013-03-22 16:44 60%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez kaos
~ ekhm
7 godzin temu ocena: 100% 6
"Wzięli zwolnienia lekarskie" ? ZUS się tym już zainteresował mam nadzieję ?

ZUS nic nie zrobi, do 33 dni zwolnienia płaci pracodawca
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2013-03-22 19:45 10%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez pik
Własciciel chyba sie zupełnie zagubił ,nazwaSZPROTA to jakas pomyłka nie do zakceptowania .
odpowiedz oceń post 1 9 zgłoś do moderacji
2013-03-23 07:07 22%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez vik
trochę lepsza nazwa SZPROTA od OBORA, którą pani Magda wymyśliła dla innej knajpy z programu. mentalnosc elblaskiej ludnosci jest taka ze nikt nie bedzie chodzil do tej knajpy tylko przez nazwe. gdzie byles na kolacji? w SZPROCIE ? OMG a co to?
odpowiedz oceń post 2 7 zgłoś do moderacji
2013-03-24 19:59 36%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez pirania
Nie rozumiem dlaczego każdy z góry zakłada, że nazwa Szprota jest be.... łatwo do zapamiętania i wpadająca w ucho, że brzydka a może właśnie o to chodzi by przyciągnąć klienta..... kolejna sprawa to narzekanie na wysokie ceny i nie dla zwykłego ludka- bzdura i jeszcze raz bzdura ceny są normalne, porcje ogromne i do tego smaczne... DESER MEGA PYSZNY I MEGA DUŻY no i niedrogi bo 9 zł za taki deser to naprawdę tanio. Wystrój także mi się bardzo podoba, jest przytulnie i miło. Gratuluje i życzę powodzenia i sukcesu.

P.S. Dobrze jest samemu sprawdzić jak jest a nie sugerować się innymi opiniami często nieprawdziwymi.... Ja sprawdziłam sama i nie żałuję :O)
odpowiedz oceń post 4 7 zgłoś do moderacji
2013-05-13 19:38 33%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez ada

Byłam,beznadziejne jedzenie i obsługa:(


odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-05-19 22:32 33%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez sebaeg
Byłem kilka dni temu porażka porcje tyle co kot napłakał,pod sufitem wesoło gania się stado much.Zapytałem panią kelnerkę ile czeka się na stek (44 PLN )powiedziała że 20 min. czas jak najbardziej do przyjęcia,niestety okazało się że czekałem 40 ;[ Btw dobrze że dostałem specjalny nóż do tego steka,bo zwykłym to bym go nie pokroił.Więc za 5 osób które zjadły drugie danie +deser zapłaciłem 276 PLN dużo czy mało każdy sam oceni,myślę że można zjeść taniej i smaczniej u nas w mieście.Torcik bezowy od Magdy Gessler sam tłuszcz,a cena 9 PLN to może była pierwszego dnia po otwarciu.
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-05-23 22:31 20%
23

odpowiedziano ponad rok temu przez flinta10
niech nikt nie skreśla tej restauracji dopóki że tak powiem nie wypróbuje na własnej skórze
odpowiedz oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
2013-05-24 01:15 0%
24

odpowiedziano ponad rok temu przez gość
(...) nie da się tego czytać, a kotleciki nie były wcale "krabowe", tylko z mieszanego mięsa z dorsza i podgardla wieprzowego. to jest różnica. (...) dop. redakcji - pytania proszę kierować na redakcja@elblag.net
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2013-05-24 06:02 0%
25

odpowiedziano ponad rok temu przez Goscik
A więc brak starań ze strony właściciela dlatego tez Magda sie pod tym nie podpisze a ja po tym jak widziałem ten syf i bród tez tam raczej nie wpadne.
odpowiedz oceń post 0 6 zgłoś do moderacji
2013-05-24 14:03 0%
26

odpowiedziano ponad rok temu przez LOL
ale.............szok
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.