najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Joanna Siudak
2013-06-18 16:49 35%

Robert Biedroń: Białkowska ma szansę przerwać patologię w Elblągu

rozpoczęty ponad rok temu przez Joanna Siudak

Po raz drugi prezydent Aleksander Kwaśniewski udzielił poparcia Ewie Białkowskiej. Tym razem były prezydent RP zwrócił się do elblążan z przesłaniem w formie listu. Polityczne wsparcie ogólnopolskich środowisk centrolewicowych skupionych w Europie – taką współpracę obiecuje Kwaśniewski po wygranej Białkowskiej. Kandydatkę na urząd prezydenta, dziś w Elblągu wspierał też Robert Biedroń.

- Przyjechałem do Elbląga jako posłaniec dobrej nowiny. Mam przy sobie kopertę, w której jest najlepsza wiadomość dla mieszkańców Elbląga.  List ten przesyła osoba, która wprowadziła Polskę do Unii Europejskiej. Dziś Ewa Białkowska może wprowadzić Elbląga do prawdziwej Europy i sprawić, że te miasto nie będzie miało kompleksów. Ewa Białkowska ma szansę przerwać patologię, która dotknęła Elbląg. Nasza kandydatka może zmienić Elbląg na miasto postępowe i dynamiczne. Goszcząc dziś w Elblągu, spotkałem się z głosami elblążanek wyrażających aprobatę wobec kandydatury kobiety, jak mówiły: nareszcie problemy kobiet zostaną zauważone - mówił Robert Biedroń.

Oto fragment listu prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego do elblążan:

Jako osoba z długim doświadczeniem w polityce mogę powiedzieć, że kluczowe dla jakości rządzenia jest to, by ludzie piastujący urzędy nie zawsze byli zawodowymi politykami. Doświadczenie z innych dziedzin życia naprawdę się przydaj: owocuje świeżą perspektywą, realizmem, znajomością problemów dotykających przeciętnego obywatela. Za szczególnie cenny rodzaj doświadczenia uważam to wyniesione ze sportu – zwłaszcza jeśli w jednej osobie łączą się cechy zawodnika z umiejętnościami trenera, a w polskich warunkach – także zarządzanie finansami i komunikacja ze światem zewnętrznym. Gorąco popieram kandydaturę Ewy Białkowskiej, a Państwa proszę o głos na jej rzecz.

- Dla mnie to olbrzymi zaszczyt, że popiera mnie prezydent RP. Aleksander Kwaśniewski jest moim idolem politycznym. Nie spodziewałam się wyróżnienia w postaci takiego listu – dodała Białkowska.

Jak zapowiedział Robert Biedroń, jeszcze dziś do domów wszystkich elblążan trafią ulotki z przesłaniem Aleksandra Kwaśniewskiego.

oceń wątek 7 13 zgłoś do moderacji
2013-06-18 17:43 67%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez wiza
Patologię to Wy przywozicie do naszego miasta.
odpowiedz oceń post 12 6 zgłoś do moderacji
2013-06-18 17:54 62%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez vagmen
Patologia to sam biedroń. Patologia wobec natury...
odpowiedz oceń post 8 5 zgłoś do moderacji
2013-06-18 18:04 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez As
Komentarz niezgodny z regulaminem redakcji
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-18 18:13 53%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez lornetko
pedalstwo to patologia
odpowiedz oceń post 8 7 zgłoś do moderacji
2013-06-18 18:18 69%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez orcio7
Panie Biedroń, nie szanuje Pana. Przyczyna jest bardzo prosta. Pan nie szanuje innych!!!! Żąda Pan od innych podporządkowania oraz pełnej akceptacji pańskich poglądów. Nie dociera do pańskiej małej główki że są ludzie którzy maja inne poglądy i inne zapatrywanie na świat. Cały ten Wasz Ruch Paligłupa to jedna wielka porażka.
odpowiedz oceń post 9 4 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-06-18 19:46 56%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
poseł .....
odpowiedz oceń post 5 4 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-06-18 22:38 0%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
ej no przeciez pedal to nie jest zle slowo?:( czemu ocenzurowaliscie :x??
oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2013-06-18 20:07 25%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez doku
Ta blondynka obok Białkowskiej całkiem niezła jest ...naprawdę bardzo ładna kobieta.
odpowiedz oceń post 2 6 zgłoś do moderacji
2013-06-18 20:29 63%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez Blokowisko
Piszesz o Biedroniu? Bo po drugiej strony to raczej szatynka :)
oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2013-06-18 20:33 42%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez smilling
Dużo zależy od decyzji elblążan. Jeżeli Ewa Białkowska wygra, to wygra również Europa Plus. Łapserdaki z POPSL sypią się z powodu swoich łajdactw. Ale jeszcze gorsze od nich są brudne łapska Rydzyka i PiS - ci to nam urządzą piekło na Ziemi.
Ta Europa Plus, Elbląg Plus to zapora przed upadkiem cywilizacyjnym Polski. Beznadzieją kościelnego folwarku, biedą i bezrobociem.
odpowiedz oceń post 5 7 zgłoś do moderacji
NoName
2013-06-18 20:50 50%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez NoName
Widziałem tego degenerata na starówce. Miałem ochotę napluć mu w twarz
odpowiedz oceń post 8 8 zgłoś do moderacji
2013-06-19 00:24 0%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariolka
Panie Pośle Biedroń, niech Pan nas nie obraża. Przyjechał Pan do nas na dwie godziny i już Pan wie, że u nas tylko patologia. Rozumiem, że Pana kandydatka też ma o Elblągu taką opinię i ją Panu przekazała. Może z kosmosu zbyt mało widać? A może tak bliżej realiów Panie Biedroń?
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-19 19:52 0%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez www
ciekawe ile razy jeszcze udzieli tego poparcia, moja babcia uzywała kiedyś takiego słowa "sprzedawczyki"
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-20 00:21 0%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez pytam
Czy to prawda że pan poseł biedroń był dzisiaj w Kaliszu a potem na grodzkiej?!
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.