najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-06-19 14:44 84%

Ruch Palikota wykorzystał przedszkolny festyn rodzinny w Bażantarni

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Do nieprzyjemnego incydentu doszło w ubiegły piątek w Bażantarni. Działacze Ruchu Palikota postanowili wykorzystać festyn rodzinny jednego z elbląskich przedszkoli do promocji swoich kandydatów. Na zdecydowany protest dyrektorki przedszkola odpowiedzieli… wulgaryzmami.

Taką informację otrzymaliśmy od naszego Czytelnika przez panel „Daj nam znać”. W ubiegłych piątek w Parku Bażantarnia odbywał się festyn rodzinny jednego z elbląskich przedszkoli. Imprezy miały miejsce w muszli koncertowej oraz w jednej z wiat położonych na polanie.

W tym czasie pojawili się też działacze Ruchu Palikota, którzy rozstawili dmuchany zamek dla dzieci. Następnie, ubrani w koszulki partyjne stali z ulotkami wyborczymi.

- Nie widzieliśmy, jak ci młodzi ludzie rozstawiają dmuchany zamek, ponieważ w tym czasie odbywały się imprezy w muszli koncertowej – mówi nam dyrektor przedszkola, prosząc o zachowanie anonimowość. – Nasze przedszkole miało w ten dzień wynajętą muszlę koncertową oraz wiatę z terenem przyległym. Ludzie z Ruch Palikota rozstawili dmuchany zamek obklejony plakatami wyborczymi na naszym terenie. W tym czasie dzieci już ustawiły się w kolejce do zabawy na zamku.

Dyrektor przedszkola, jak mówi, nie miała nic przeciwko temu, jednak zwróciła się do młodych działaczy Ruchu Palikota o zdjęcie plakatów oraz koszulek partyjnych. Zabroniła również rozdawania ulotek wyborczych.

- Odmówili i byli bardzo wulgarni w stosunku do mnie. Twierdzili, że Bażantarnia jest terenem publicznym. Jednak w tym czasie to nasze przedszkole miało wynajęty ten teren. Ponieważ odmówiono zaprzestania działań promocyjnych, wezwałam policję – mówi dyrektor przedszkola.

Kiedy problem narastał, pojawili się inni działacze tej partii, którzy zdecydowali o wycofaniu się z działań reklamowych partii. W pierwszej kolejności… zwinięto dmuchany zamek, gdzie bawiły się już dzieci.

- Nasi wychowankowie byli bardzo tym rozczarowani – dodaje dyrektor przedszkola. – Dzieci nie rozumiały, co się dzieje. Było im bardzo przykro, że nie będą mogły kontynuować zabawy.

oceń wątek 21 4 zgłoś do moderacji
2013-06-19 15:07 72%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez obrzydlistwo
ten przykład pięknie pokazuje na czym zależy działczom Ruchu Palikota. Nie ma biznesu nie ma zjeżdzania. Jeśli to prawda to jest to obrzydliwe. Wskazuje to na brak bezinteresowności, a przecież czasami powinni zapomnieć o upolitycznianiu wszystkiego i wszędzie. Nieładnie.
odpowiedz oceń post 18 7 zgłoś do moderacji
2013-06-19 15:28 45%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez mell
kolejny art, sponsorowany przez Partię Obłudy? ;]
odpowiedz oceń post 13 16 zgłoś do moderacji
2013-06-19 15:52 20%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez smilling
Bardzo tej dyrektorce przeszkadzało, że dzieciaki miały frajdę za darmo. Niektórym nienawiść rozum odbiera, zwłaszcza tym kościelnym. Katechetka wytłumaczy dzieciakom, że był to zamek diabła, który chciał je zwabić i zjeść.
odpowiedz oceń post 7 28 zgłoś do moderacji
2013-06-19 19:29 64%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez Wal się na ryj smilling
Smilling - za darmo? Chyba za głosy - polityka w wydaniu paligłupa wlezie z butami nawet do przedszkoli?! Jak można być takim obłudnym. Moje dziecko chodzi do tego przedszkola i mam w dupię jakąkolwiek agitacje przez jakąkolwiek partię mojego dziecka!
oceń post 7 4 zgłoś do moderacji
NoName
2013-06-19 15:58 83%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez NoName
Przed kamerami uśmiechnięci klakierzy podlizujący się na każdym kroku, a poza kamerami słoma im z butów wychodzi. Partia wazeliniarzy
odpowiedz oceń post 15 3 zgłoś do moderacji
2013-06-19 16:08 77%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez ichigo
Przed kamerą zawsze będą świecić dobrym przykładem i rzetelnością. Ale jak widać nie wszystko złoto co się świeci.
odpowiedz oceń post 10 3 zgłoś do moderacji
2013-06-19 16:28 56%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez ble
brawo do partii palikota, po deklaracji w debacie, że należy łączyć i likwidować szkoły czas było pokazać też przedszkolakom gdzie jest ich miejsce :) Zuchy!!!
odpowiedz oceń post 9 7 zgłoś do moderacji
2013-06-19 18:54 69%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Nikka
tak wielu rzeczy sie mogły nauczyć od przedstawicieli tego ugrupowania. Szacunek dla roslin; jak zakładać i pielegnować własną roslinkę, Szacunek dla odmienności - chłopcy mogliby sie poprzebierać za dziewczynki i odwrotnie, na przykładzie pewnych warzyw i owoców dzieci mogłyby stwierdzić jak przydatka w inicjacji jest prezerwatywa. Inny przyjaciel Kubusia mógłby pokazać jak sprawić przyjemnosc Kubusiowi. Nie badźmy tacy modernosceptyczni.....
odpowiedz oceń post 9 4 zgłoś do moderacji
2013-06-19 19:15 67%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez emi
:* :* :*
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2013-06-20 09:35 58%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez teo
Nauczycielka z tego przedszkola kandyduje na 1 z okręgu 3 własnie z Ruchu Palikota... Żenada...
odpowiedz oceń post 7 5 zgłoś do moderacji
2013-06-20 10:35 70%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez kaja
gratuluję pani renato, za to powinna pani wylecieć z przedszkola, ciesze się bardzo, że moje dziecko jest w innej grupie
oceń post 7 3 zgłoś do moderacji
2013-06-20 13:17 63%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez Waldemar Siuda
Szanowni Państwo
Obietnice, brak szacunku dla opinii innych i bardzo agresywna kampania wyborcza. To są cechy działań Ruchu Palikota. Dajmy szanse komitetom obywatelskim, które nie skupiają się na dmuchanych zamkach tylko przedstawiają merytoryczne argumenty.
odpowiedz oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2013-06-20 21:09 33%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez Aro
Lubię Ruch Palikota, są świetni w robieniu show :-) Ale czy rządzić będą dobrze to nie wiem...
odpowiedz oceń post 3 6 zgłoś do moderacji
2013-06-21 07:50 50%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez alicja
Nauczycielka - pani Renata , ma chwilowo dyrektorkę w garści ( jak zostanie radną to dyrektorka będzie jej jadła z ręki ) , a jak pani Renata nie zostanie radną to powinna zostać pociągnięta do odpowiedzialności za te wybryki.
odpowiedz oceń post 4 4 zgłoś do moderacji
2013-06-21 08:56 7%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez Mirosław
Ta kobieta kłamie. Jestem jednym z rodziców i wyglądało to całkiem inaczej. Interweniująca ma swoje poglądy polityczne bardzo skonkretyzowane i dlatego ta cała szopka
odpowiedz oceń post 1 14 zgłoś do moderacji
2013-06-24 19:42 60%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez pucio
Sam kłamiesz Mirosław jesteś krótkowzroczny. Ja też tam byłem i widziałem co tam się działo. Pani dyrektor prawidłowo zareagowała i chwała jej za to, a ty Mirosław sympatyku tej partii wypisujesz brednie.
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.