najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Nel Cybulska
2013-06-19 11:20 60%

Rzecznik prasowy PiS korzysta z dóbr elbląskiej starówki, przyciągając uwagę mediów - zobacz film

rozpoczęty ponad rok temu przez Nel Cybulska

Polityczne rodeo trwa, a każdy z kandydatów na prezydenta Elbląga, stara się o jak najlepszy wizerunek swojej partii. O tym, że obietnice wyborcze to nie wszystko, przekonał wczoraj elblążan rzecznik prasowy Prawa i Sprawiedliwości. Kampania wyborcza nie tylko kołem się toczy...

Według informacji, jaką podał na swojej stronie internetowej Super Express, wczorajszy wieczór zakończył się dla Adama Hofmana niebanalną sesją fotograficzną. Otóż jej tematem przewodnim był tor przeszkód, z którym rzecznikowi przyszło się zmierzyć. Okazało się, że nawet niewysokie krawężniki, mogą być trudnością nie do pokonania.

- Kompromitacja jednego z czołowych polityków PiS! Adam Hofman (33 l.), rzecznik partii Jarosława Kaczyńskiego (64 l.), zataczał się po ulicach Elbląga, zmęczony opierał o ściany i zagadywał do przygodnie spotkanej kobiety - czytamy na stronie se.pl

Adam Hofman przyjechał do Elbląga służbowo. Ponieważ już w niedzielę, w naszym mieście odbędą się przedterminowe wybory, czołówka polskich polityków zjeżdża się masowo, aby promować kandydatów ze swoich partii politycznych. Czy osoby publiczne, nawet po godzinach pracy, powinny wyznaczać sobie ścisłe granice dobrej zabawy? Na ten temat komentujący internauci mają bardzo podzielone opinie. My jesteśmy ciekawi zdania naszych czytelników.

Poniższy filmik pochodzi ze strony se.pl

oceń wątek 21 14 zgłoś do moderacji
2013-06-19 11:56 69%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez odurzony
To jest skandal, ja mogę zrozumieć, że np. poseł wspiera przemytników w okradaniu Państwa z podatków, ale żeby polityk się spił i zataczał to niedopuszczalne!!!;)
odpowiedz oceń post 9 4 zgłoś do moderacji
2013-06-21 00:10 0%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez dzidka17
w 100% zgadzam się z ta wypowiedzia, a Gośc z nick'iem Browarek OK już z samej nazwy widać,że lubi sobie wypic, a tacy Panowie zawsze się wzajemnie usprawiedliwiają.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-19 12:00 69%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Browarek OK!
Taniej sensacji szukacie. Dajcie spokój, był po pracy i jeśli był wypity to co? Jest czlowiekiem i też ma prawo. Wam nie zdarza się wypić? Krzywdy nikomu nie zrobił, problemów nie stwarzał. Sprowadzacie WASZ portal do zadziwiającego poziomu, posługując się takimi informacjami. Nie jestem zwolennikiem ani PiSu, ani innej partii, ale gościa rozumiem. Co innego jeśli był w pracy, ale tak nie było, bynajmniej tak to nie wygląda. Należy się cieszyć, ze będzie miał miłe wspomnienia z naszej starówki. Adamie, nie przejmuj się głupotami.
odpowiedz oceń post 20 9 zgłoś do moderacji
2013-06-19 12:16 0%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez bialarozyczka
oj slepy chyba albo czytac nie umie. przeciez pytaja o zdanie na ten temat, a nie oceniajal
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-19 12:39 60%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez Browarek OK!
Zapewniam, ze czytać umiem i czasami nawet ze zrozumieniem. W którym miejscu napisałem, że portal ocenia? napisałem, że posługują się moim zdaniem tanią sensacją. Lubie ten portal, ale z takimi informacjami nie stanie się on moim ulubionym. Wiadomości z tej dziedziny niech pisze konkurencja, którą tak wszyscy w eg lubią. Ten portal powinien trzymać poziom. Co z tego, że był wypity? Zrobił komuś krzywdę? Wszyscy jesteśmy tylko ludzmi i czasem mamy słabsze dni, czy to oznacza, że jestesmy złymi ludźmi, ze jestesmy alkoholikami, czy bandytami? Oczywiście, że nie. Ja nic złego w tym nie dostrzegam. Cieszyć się należy, że gość zostawił kase w jedym z elbląskich pubów czy restauracji. Ludzie mają robote i interes się kręci, a czy to będzie poseł czy inny, jeśli po pracy to jakie to ma znaczenie?
oceń post 12 8 zgłoś do moderacji
2013-06-21 00:01 0%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez dzidka17
ON TU PRZYJECHAŁ DO PRACY- NIE PRYWATNIE!!!!
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-19 12:07 69%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez zuza
Rozpoznawalne osoby publiczne muszą mieć miarę w spożywaniu napojów alkoholowych - by nie narażać na szwank dobrego imienia formacji którą reprezentują. Jednym słowem powinny powinny pić nie pod zakąskę ale pod rozum, bo jak tego zbraknie to wyglądają obrzydliwie
odpowiedz oceń post 9 4 zgłoś do moderacji
AmoneXar
2013-06-19 13:35 13%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez AmoneXar
Popieram w całej rozciągłości i, naprawdę, dziwię się postawie Pana/Pani spod nicku "Browarek OK!" ponieważ jest osobą publiczną, posłem, który powinien zachować zasady savoire vivre'u w spożywaniu alkoholu które wyraźnie określają, że chlać bez umiaru, na Boga!
oceń post 2 13 zgłoś do moderacji
2013-06-19 14:19 60%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez śmiało nie krępuj się / Browarek OK!
Szanowny Kolego Patryku, kampanie sobie robisz? Pytam Cie jako kandydata na Radnego z mojego okręgu (z Twojego programu):
1 - jakie masz doświadczenie samorządowe?
2- w jaki sposób zamierzasz walczyć o przyłączenie Elbląga do woj. Pomorskiego i w jakim celu?
3 - co masz na myśli pisząc o dalszej współpracy z Kaliningradem? w jaki sposób zamierzasz spełnić swoje zamiary?
4 - co to oznacza częściowe ukończenie 503 i 504, ile km konkretnie proszę.
5 - co masz na myśli pisząc, ze przewidujesz "udostępnienie" mieszkańcom Zatorza wiaduktu na Dębowej? Czy to oznacza, ze jest on niedostępny w tej chwili, ewentualnie ile będzie kosztowała nas podatników wskazana inwestycja i jak ją zrealizujesz?
5 - planujesz wycofać podwyżki ZBK - w jaki sposób zamierzasz prawnie to zrobić? Czy masz świadomość jaki jest dług ZBK?
6 - zamierzasz obniżyć ceny biletów komunikacji miejskiej - z jakiego do jakiego poziomu?
7 - zamierzasz zajmować się problemami swoich wyborców, co z ich sąsiadami?
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2013-06-19 12:10 23%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez Wyborca Świadomy
Jak książęta się bawią koszta się ni9e liczą!
odpowiedz oceń post 5 17 zgłoś do moderacji
2013-06-19 12:16 29%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez odurzony
Tak to cały zakłamany PIS tacy z nich porządni katolicy!!!;)
odpowiedz oceń post 6 15 zgłoś do moderacji
2013-06-19 12:18 86%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez REAL
Wielka mi sensacja poprostu SPECJAL tak mu zasmakował.
odpowiedz oceń post 19 3 zgłoś do moderacji
2013-06-19 12:19 16%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez Obłuda
To cała prawda o PIS-żenujące-nie tylko Hofan ponoć tak wygladał.Obłudnicy,innych pomawiają i szkalują nawet swojego kandydata na radnego Z.Olszewskiego,portal 24 opisał sytuację jak traktują swojego kolegę -wyśmiewaja sie z niego ,że ma coś z pamięcią.Wilk nawet nie zrobił nic ,żeby obronić swojego kolegę-tchórz
odpowiedz oceń post 3 16 zgłoś do moderacji
2013-06-19 12:28 74%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
Hoffman moze i dziwny osobnik ale co mnie obchodzi to ze sie upil? nie byl w pracy to niech robi co chce
odpowiedz oceń post 17 6 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-06-19 12:30 86%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
a w ogole to redakcja pojechala po bandzie z ta reklama Gelert na cala strone portalu >.> troche umiaru Panowie, az tak sprzedajni nie musicie byc :p
odpowiedz oceń post 19 3 zgłoś do moderacji
eijk
2013-06-19 12:46 5%
16
odpowiedziano ponad rok temu przez eijk
reklama została dopasowana do różnych umieszczonych elementów graficznych. Jak jest mniejsza, wszystko wygląda źle... Jak komuś przeszkadza można szybko zamknąć...
oceń post 1 18 zgłoś do moderacji
eijk
2013-06-19 13:51 0%
17
odpowiedziano ponad rok temu przez eijk
Pewnie być wolał żeby wyskoczyła Prawie naga Natalia Siwiec ? hehehe :)
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-06-19 13:49 78%
18
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
nie no ale troche wkurza jak ci wieeelka Gelert wyskakuje zamiast portalu Q_Q
oceń post 7 2 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-06-19 13:56 0%
19
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
albo chociaz ta tancerka od metafurozy :P tak na serio to zwykle zniecheca mnie do portalu reklama ktora zmusza mnie do klikania czegos czego nie chce :P szczegolnie jak mam zamiar poczytac wiadomosci a widze politykęęęęęęę :X
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-19 16:58 0%
20
odpowiedziano ponad rok temu przez Bogdan
Zbierają na moją wypłatę ;)))
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-19 12:40 17%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez bozi
A gdzie tu widać Hofmana? Bo na pewno na tym filmiku nie mozna zidentyfikowac nikogo konkretnie.
odpowiedz oceń post 2 10 zgłoś do moderacji
2013-06-19 22:47 67%
22
odpowiedziano ponad rok temu przez gaga
to zmień okulary
oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2013-06-19 12:41 75%
23

odpowiedziano ponad rok temu przez teo
Lepiej zainteresujecie się, ile wydaje kancelaria premiera na alkohol!
odpowiedz oceń post 18 6 zgłoś do moderacji
2013-06-19 12:55 80%
24

odpowiedziano ponad rok temu przez Dlaczego nie Specjal ?
Rano pojawił się w Pub MF - ten jest non stop otwarty. Żadnego śniadania, żadnej kawy, żadnej herbaty! PIWO ! Dostał Paulanera. Wypił nie odrywając ust od kufla. Tego mi brakowało powiedział, zapłaci i poszedł.
odpowiedz oceń post 8 2 zgłoś do moderacji
2013-06-19 13:37 14%
25

odpowiedziano ponad rok temu przez ichigo
Kwaśniewskiego i tak nie przeboje za tą jego "chorobę filipińską" i "kokoko" :P ale poseł powinien znać granicę dobrego smaku, w końcu reprezentuje przełożonych tam na górze.
Ale co znaczy jeden poseł, który wypije za swoje a cała reszta darmozjadów w rządu, którzy kupują za nasze ?
odpowiedz oceń post 2 12 zgłoś do moderacji
2013-06-19 13:38 50%
26

odpowiedziano ponad rok temu przez smilling
Normalka u pisowców. W Polskę ruszył. Dobrze, że śmietnikami nie zaczął jeździć zamiast wózków golfowych.

A za sikanie w miejscu publicznym mandat się należy.
odpowiedz oceń post 9 9 zgłoś do moderacji
2013-06-19 13:54 33%
27

odpowiedziano ponad rok temu przez na ulicy mówią
http://se24.se.pl/kanaly/wydarzenia/adam-hofman-szalejacy-posel-pis,2388/
odpowiedz oceń post 2 4 zgłoś do moderacji
2013-06-19 15:45 73%
28

odpowiedziano ponad rok temu przez po pracy
Owszem ja za te sikanie też bym dał mu mandat ale jeśli chodzi o te picie to jest jego prywatna sprawa, każdy poseł po pracy ma prawo robić co chce, co innego gdyby to był prezydent lub premier bo to już są głowy i reprezentanci państwa.
odpowiedz oceń post 8 3 zgłoś do moderacji
2013-06-20 23:50 0%
29
odpowiedziano ponad rok temu przez dzidka17
On tu przyjechał reprezentować swoja partię,w okreslonym celu, a nie na rozrywki i to na dodatek w takim "stylu". A mandat jak najbardxziej powinien dostać !!! Od posła wymaga sie więcej.Ciekawe co na Jego zachowanie powiedzą Jego wyborcy?
Poseł też człowiek i ma prawo robic po pracy co chce ale WE WŁASNYM DOMU , a nie w delegacji.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-19 16:48 40%
30

odpowiedziano ponad rok temu przez obywatel GD
http://www.youtube.com/watch?v=DkOIWdc9v3M
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2013-06-19 20:57 53%
31

odpowiedziano ponad rok temu przez kompromitacja
przede wszystkim tym filmikiem to nie PiS tylko ten portal się skąpromitował bo już widać po czyjej jest stronie a Adam Hofman po pracy ma prawo se pójść do knajpy i wypić piwko i to jeszcz w dodatku za swoje
odpowiedz oceń post 9 8 zgłoś do moderacji
2013-06-19 21:07 35%
32
odpowiedziano ponad rok temu przez zibi
a o której rzecznik prasowy PIS jest po pracy ? no nie wiem pracuje np. od 8 do 16 czy od 10 do 18. Rzecznikiem prasowym jest cały czas. Cały czas pracuje na wizerunek partii. Od osób publicznych wymaga się więcej - proste. Kompromitacją jest zachowanie tego pana a nie informacja w mediach... już nie ważne w jakich!
oceń post 6 11 zgłoś do moderacji
2013-06-19 23:02 63%
33
odpowiedziano ponad rok temu przez gaga
no tak ,a po takiej libacji rano wpadnie dziennikarz, i spyta się pana posła, kto następny wesprze kandydata na prezydenta z ramienia pis w Elblągu , a pan poseł odpowie L Kaczyński ,
oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2013-06-20 23:41 17%
34
odpowiedziano ponad rok temu przez dzidka17
ale On tu przyjechał do pracy,siać pisowska propagandę,,a nie obsikiwać nasze miasto.Nie przyjechał tu turystycznie.
oceń post 1 5 zgłoś do moderacji
2013-06-19 22:04 0%
35

odpowiedziano ponad rok temu przez NIKT
proszę nie robić wody z mózgu ..bo to wcale nie Hofman,ZA OCZERNIANIE DO SĄDU ! (...)
odpowiedz oceń post 0 6 zgłoś do moderacji
2013-06-19 22:43 67%
36
odpowiedziano ponad rok temu przez gaga
ty jesteś naprawdę nikt , a wodę w mózgu to już masz
oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2013-06-19 22:51 31%
37

odpowiedziano ponad rok temu przez gaga
widzę że tu prawie ,podkreślam prawie sami zwolennicy pisowców , żenada dajcie sobie siana
odpowiedz oceń post 5 11 zgłoś do moderacji
inventic
2013-06-20 19:48 50%
38
odpowiedziano ponad rok temu przez inventic
Ponieważ mamy tylko dwie partie i jak ktoś nie jest za PO to z pewnością jest z a PIS, to dopiero żenada ;-)
oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.