najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-04-24 08:54 80%

SLD odpowiada. Ruch Palikota kłamie ws. koalicji z PO

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

W nawiązaniu do publicznych wypowiedzi Pana Rafała Maszki z dnia 23.04.2013 na stronach portali internetowych i użyciem w nich określenia o koalicji sprawującej władze w mieście PO + SLD pragnę zdementować oczywiste nieprawdy głoszone przez tego polityka - pisze szef SLD w Elblągu Janusz Nowak.

Koalicji PO-SLD w kadencji Rady Miejskiej 2010-2013 nigdy nie było. Zostało, co prawda, zawarte porozumienie o współpracy przez ówczesny zarząd partii, na czele którego stał Witold Gintowt-Dziewałtowski , ale obowiązywało tylko do czasu wyboru nowych władz SLD w 2012 roku.

Jedną z pierwszych decyzji nowej Rady Miejskiej SLD i Klubu Radnych, pod kierownictwem także nowego przewodniczącego, było zerwanie porozumienia i przejście do opozycji. Takie są fakty. Mam nadzieję, że w nadchodzącej dyskusji dotyczącej przyszłości naszego miasta będziemy przedstawiać swoje pomysły, a nie dyskredytować konkurencję nieprawdami, półprawdami, czy pomówieniami.

Janusz Nowak
przewodniczący RM SLD w Elblągu

 

oceń wątek 4 1 zgłoś do moderacji
2013-04-24 09:30 38%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez "koalicja" "porozumienie"
Panie Nowak, przeczytałem tekst Pana Maszki i tam słowo koalicja napisane jest w cydzysłowie "koalicja" nikt tam nie pisze wprost o koalicji jako takiej tylko o "koalicji" współrządzącej. Tak rozumiem ten tekst. Pan natomiast chyba czegoś się obawia? Prawda jednak jest taka, że "koalicja" czyli "porozumienie" pomiędzy Wami było i proszę nie unikać takich określeń. To są pewnego rodzaju skróty myślowe i społeczeństwo tak je postrzega właśnie. Proszę patrzeć szerzej nieco na sprawę. Rzeczywiście było tak, iż współrządziliście i nie ma co do tego prowadzić jakiejś zbędnej polemiki.

"
odpowiedz oceń post 3 5 zgłoś do moderacji
2013-04-24 09:32 38%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Panie Nowak - to http://info.elblag.pl/28,29549,Janusz-Nowak-SLD-Referendum-bez-wzgledu-na-to-jaki-bedzie-jego-wynik-niczego-nie-otwiera-ani-niczego-nie-zamyka.html Pana wypowiedź czy może to redakcyjne krasnoludki coś dopisały ? Cicha koalicja z PO trwała do spotkanie z Senyszyn - dopiera eurodeputowana powiedziała prawdę o waszej partii w Elblągu. Obrona zajętych pozycji to sprzeniewierzenie się temu co SLD ma w programie. Czas waszą partię pożegnać bo gdy była potrzeba działanie Was zabrakło . Zdrada jest zdradą i mam nadzieję że nikt o tym nie zapomni bo ja z pewnością nie zapomnę o waszej zdradzie i w sprawie przynależności do Olsztyna i w sprawie Referendum . Okopujcie się we własnych grobach - nas piskiem nie częstujcie mamy go dość .
odpowiedz oceń post 3 5 zgłoś do moderacji
2013-04-24 23:21 33%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez zwolennik SLD jeszcze
Panie ML, no niestety pierwszy minus, ode mnie - bez przesady, do tej pory nie było z mojej strony żadnego czepialstwa - ani za wypowiedzi ani za nazwisko, ale teraz to przegięcie - tak uważam, poza tym nie wie Pan jak było a ja wiem! teraz jest dopiero SLD w Egu, tamci to WGD, Hor i inni
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-04-24 09:33 44%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Kto kłamie?
Państwa tytuł jest kłamiliwy. W tekście Pana Nowaka nie ma mowy o kłamstwie, a w tekście Pana Maszki koalicja jest w cydzysłowie, w rozumieniu potocznym czyli w rozumieniu "współpracy". Wasz portal wszystko przekręcił. NIEŁADNIE, a prawda jest taka, że współpraca byla i współrządzenie także poprzez podpisanie "porozumienia".
odpowiedz oceń post 4 5 zgłoś do moderacji
2013-04-24 09:45 17%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez Ty kłamiesz
"pragnę zdementować oczywiste nieprawdy głoszone przez tego polityka" - dementowanie oczywistej nieprawdy to nie jest kłamstwo? Czy jeśli ktoś nie mówi prawdy, to czy to nie oznacza, że kłamie?
oceń post 1 5 zgłoś do moderacji
2013-04-24 10:30 17%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez ss
Puch Palidruta wszedzie i zawsze klamie, a ty Lewandowski wez sie za robote . Jumnij cos to wysla ciebie ulice sprzetac.
odpowiedz oceń post 1 5 zgłoś do moderacji
2013-04-24 10:38 17%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Dirk
Hehe teraz wszyscy dostali sraczki a PO traktują jak trędowatą. Mam wrażenie, że cała nasza elbląska świta tak długo w UM przebywała, że krzywdy sobie zrobić nie dadzą. Musi przyjść miotła spoza układu bo to chyba tylko daje gwarancje przewietrzenia miasta ze starych układów.
odpowiedz oceń post 1 5 zgłoś do moderacji
2013-04-24 11:28 14%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez chyba tak:)
zobaczmy zatem definicje słowa koalicja: "Koalicja rządowa – porozumienie partii politycznych w celu powołania wspólnego rządu". Źródło - Wikipedia - http://pl.wikipedia.org/wiki/Koalicja_rz%C4%85dowa Czyli porozumienie można nazwać koalicją?
odpowiedz oceń post 1 6 zgłoś do moderacji
2013-04-24 11:29 29%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez Padyszach
Towarzyszu Nowak, nie bądźcie tacy drobiazgowi! Przecież głosowaliście jak wam platforma przykazała. To że formalnie się nie związaliście nikogo nie obchodzi. Ludzie wiedzą jak głosowaliście i za czym lobbowaliście. Towarzyszu nie kompromitujcie się! Za takie bzdury duch wiecznie żywego tow. Lenina będzie was nękał po nocach, cytując swoje dzieła!
odpowiedz oceń post 2 5 zgłoś do moderacji
2013-04-24 23:23 33%
10
odpowiedziano ponad rok temu przez zatroskany czytelnik postu
oby Ciebie nie nękał
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-04-24 13:17 43%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez Kic
A ja idę głosować na SLD, w tej partii tylko nadzieja.
odpowiedz oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
2013-04-24 16:04 0%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez Nowa Prawica
Czerwoni z LSD nie umieja posprzatac domku na polu golfowym, a maja "sprzatac" w miescie? Smiech na sali...
odpowiedz oceń post 0 5 zgłoś do moderacji
2013-04-24 21:07 0%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez za prawdą
Palikotowcy wypierali się, że Wolny Elblag to nie ich ludzie i dopiero po wygranym referendum Penkalski potwierdził, ze to jego ekipa. Tak odwracaja uwagę elblażan od swoich kombinacji. A ulotki, kto wypuścił PiS czy Palikoty?
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-04-24 21:13 25%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez jibhvm.
zawsze mnie zadziwia jak ludzie łatwo ferują wyroki, bo oczywiście "wiedzą najlepiej". jak łatwo pisać, że "czerwoni to..." a "czerwoni tamto...". a prawda jest taka, że SLD jest jedyną formacją, która nie robi dzikich ruchawek, po prostu robią swoje i kierują się dobrem miasta. I właśnie nie kto inny jak p.Nowak zrobił w elbląskiej SLD porządek, dobrał sobie mądrych ludzi do pracy (Rudnicki, Kula, Iwańczuk) i pozbył się "piątej kolumny". Panie Januszu - tak trzymać. To dobry kierunek by ratować miasto.
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2013-04-24 23:25 25%
15
odpowiedziano ponad rok temu przez za SLD
tak prawda, stare sld to farbowańcy
oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.