najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
bart.biker
2013-01-21 02:19 100%

Studniówka szkoły muzycznej: Akademia Muzyczna to nasza przyszłość

rozpoczęty ponad rok temu przez Bartosz Ponichtera

Artystyczne dusze z Zespołu Szkół Muzycznych spisały się na medal - chętni do rozmowy, opowiadali o tym, co ich czeka po maturze, jakie wspomnienia ze szkoły wynoszą, ale też o przygotowaniach do studniówki. Nie zabrakło również wywiadów z dyrektorem Andrzejem Korpackim oraz kadrą pedagogiczną. Poznaliśmy również muzyka, który jest miłośnikiem... fizyki! Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Zdecydowana większość przyszłych maturzystów zapytana o swoją przyszłość odpowiadała krótko: "Akademia Muzyczna", to świadczy nie tylko o ich wielkiej pasji związanej z muzyką, ale też pozytywnego wpływu szkoły, która niebawem będzie zamkniętym etapem w ich życiu. 



Jednak matura to nie jedyne wyzwanie dla uczniów szkoły muzycznej: - Poza maturą czekają mnie egzaminy państwowe z instrumentu oraz historii muzyki - wyznała Monika - Ja gram na skrzypcach i chcę dalej ksztacić się na Akademii Muzycznej, a po dwóch latach chciałabym wybrać się jeszcze na dodatkowy kierunek na Politechnikę - dodała - W ogóle nie żałuję, że wybrałam szkołę muzyczną. - Oczywiście wspieram swoją koleżankę w jej działaniach. - wtrącił Adam.

Co o zabawie mówili młodzi artyści? - Didżej gra dobrą muzykę, będziemy się dobrze bawić - powiedział Mikołaj - Do białego rana! - dopowiedziała Kasia - Moje przygotowania do studniówki były szybkie, oczywiście do matury przygotowuje się bardziej kompleksowo. - stwierdziła. 

Wychowawca - Konrad Wasilewski - podkreśla fakt, iż swoją klasą opiekuje się nie od liceum, a już od piątej klasy "podstawówki" - Można powiedzieć, że jestem dla nich szkolnym ojcem, sami mnie tak nazywają - przyznał wychowawca - Przeszliśmy chyba wszystkie etapy wychowania: problemy szkolne, uczuciowe, ale też sukcesy i zabawne chwile.

Życzenia dla przyszłych maturzystów? Nic prostszego -  Życzymy maturzystom, aby maturę zdali śpiewająco! - powiedział Adam. 

oceń wątek 15 0 zgłoś do moderacji
2013-01-21 08:37 71%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez murlock
Oby więcej tak ambitnej i wesołej młodzieży pełnej pasji! :)
odpowiedz oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2013-01-21 09:01 60%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Ina
Cztery lata w II LO i nie wiedziałam, że pan Korpacki takie gadane ma. I to nawet mądrze prawi :)
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2013-01-21 13:04 67%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez do Ina
Ludzie w muzyku rozkręcają się na dobre :D !!!
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2013-01-26 19:22 33%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez SALLYIGÓRA
ADACHO PISZ MATURKĘ Z FIZYKI. JESTEŚ MĄDRYM CHŁOPAKIEM!!!
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-01-29 20:38 0%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez adacho
Ahahahahahah spoko XD
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.