najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
bart.biker
2013-01-13 19:17 95%

Studniówka ZSG: Nie tylko maturą człowiek żyje (video)

rozpoczęty ponad rok temu przez Bartosz Ponichtera

Kolejna część serii: "Studniówkowe wywiady z maturzystami", tym razem bohaterami naszego materiału wideo byli uczniowie Zespołu Szkół Gospodarczych, którzy bal przedmaturalny mieli wczoraj (12 stycznia) w hali MOS. Rozmowy przebiegały bezproblemowo i przyjemnie, a ich tematem była nie tylko matura. Pytaliśmy też o przygotowania do studniówki, najlepszych nauczycieli i wspomnienia związane ze szkołą.

Aleksandra Połczyńska i Urszula Samel - wychowawczynie klas maturalnych - zgodnie twierdzą, że uczniowie dojrzali przez cztery lata szkoły: - Uczniowie ewoluowali i w klasie maturalnej są już dojrzałymi ludźmi, którzy podejmą się egzaminu maturalnego. - stwierdziła pani Połczyńska - Była ostatnio Wigilia klasowa, obiecałam sobie, że nie będę płakać, ale niestety się nie udało, ponieważ więź pozostaje. - dodała wychowaczyni klasy IV b - Urszula Samel. 

Udało nam się zrobić wywiad z prowadzącą galę Angeliką, która miała na sobie wyjątkową suknię: - Od początku zażyczyłam sobie suknię balową, jako osoba prowadząca bal chciałam wyglądać zjawiskowo. - przyznała maturzystka. - Nie przejmowałyśmy się (studniówką - przyp. red.) aż do samego końca, było wiele kłótni, ale ostatecznie wszystko się udało. - powiedziała zadowolona Angelika. 

- Chcę się jeszcze uczyć, ale bez przesady, mam swoją wiedzę i douczę się po prostu. - skwitował jeden z uczniów.

- Pewnie, że jestem gotowa. - powiedziała Kamila - Największe problemy mam z angielskim, nie bardzo mi wchodzi. - przyznała - Życzę wszystkim maturzystom połamania pióra!

W imieniu całej redakcji elblag.net przyłączamy się do życzeń, powodzenia uczniowie ZSG!

oceń wątek 18 1 zgłoś do moderacji
2013-01-13 21:09 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez iskr
MEJK BYŁ ZNOWUUU !
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-01-13 21:33 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez ccc
ale sucho.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-01-13 22:53 0%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez zibi
eee nie jest tak źle - każdy inaczej czuje klimat i dziewczyny jakieś ładniejsze niż na innych filmikach :)
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-01-14 15:30 40%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez ktoś coś
Chciałam wygladac zjawiskowo i chyba mi sie to udało" Hahah śmieszna, jak paw wyglądała :D
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
yozz
2013-01-15 14:37 0%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez yozz
ja uwazam ze dala rade
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-01-14 15:40 38%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez ktoś
beznadziejnie wygądała prowadząca i kabaret był do bani... totalna porażka
odpowiedz oceń post 3 5 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.