najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Ta wycieczka mogła zakończyć się tragicznie: dziecko stało na jezdni, a tatuś bezpiecznie na chodniku
2017-09-02 19:25 100%

Ta wycieczka mogła zakończyć się tragicznie: dziecko stało na jezdni, a tatuś bezpiecznie na chodniku

rozpoczęty ponad rok temu przez Witold Chrzanowski

Brak wyobraźni, instynktu rodzicielskiego, a może zwykła głupota? Nasz Czytelnik zastanawia się, jak określić postępowanie opiekuna, który wybrał się dzisiaj (2 września) na wycieczkę rowerową z dwójką małych dzieci.

Około godziny 18 jechałem w dół ulicą Agrykola. Jechałem przepisowo, a nawet bardziej niż przepisowo, bo zaledwie „czterdziestką”. Gdy zbliżałem się do ulicy Górnośląskiej zauważyłem, że na przejściu dla pieszych vis a vis parku „Dolinka” czeka na rowerze mały, może sześcioletni chłopczyk. Dziecko stało na jezdni. Natychmiast zahamowałem i przepuściłem malca – opowiada pan Łukasz, 56-letni elblążanin. - Za chłopcem, ale na chodniku stał mężczyzna, najprawdopodobniej tatuś dziecka, który w tym momencie wjechał na pasy razem z jeszcze młodszym, 4-5 letnim dzieckiem. I na tą swoją latorośl nie zwracał specjalnej uwagi. Miałem ochotę trochę mu „wygarnąć”, ale zrezygnowałem – z racji dzieci – opowiada nasz rozmówca.

Pan Łukasz, zastanawia się zresztą, czy byłby sens takiej „rozmowy”.

Mężczyzna wyraźnie nie zdawał sobie sprawy z zagrożenia na jakie wystawił dziecko. Wystawił pewnie nie po raz pierwszy – stwierdza.

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
2017-09-02 20:30 50%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Parscelcus
To przejście akurat jest niebezpieczne, bo za przejściem Agrykola przechodzi w lekki łuk i dopiero mijając plebanię trzeba gwałtownie cgamowac przed pieszymi. Byli bezpieczne u widoczne przejście do szkoły kawałek dalej vis a vis plebanii to jakiś miejski burak je zlikwidował.
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2017-09-02 22:27 60%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez tratara
Panie Chrzanowski - toś pan dał czadu :)
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2017-09-03 05:24 50%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Xyz
A ja widziałem jeża ja przechodzi na czerwonym
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2017-09-03 09:01 33%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez M.
Niestety wielu brak rozsądku. Przypomnijcie sobie kilka tragicznych sytuacji, które miały miejsce w te wakacje na Mierzei Wiślanej. Wystarczylo więcej rozsądku i uwagi. Życie jest tak cenne...
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2017-09-03 19:28 33%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez frxvd
Z tekstu wynika, że gówniarz przekraczał jezdnie na przejściu dla pieszych. No normalnie skandal...
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.