najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
klark
2016-02-03 10:25 100%

Tani sklep internetowy z kosmetykami z apteki

rozpoczęty ponad rok temu przez klark

Czy kosmetyki apteczne można znaleźć jedynie w aptekach internetowych? Może ktoś tutaj się orientuje? 

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
piotr44
2016-02-03 11:24 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez piotr44

Z tego co wiem to tak.Wprawdzie jest wiele kosmetyków na allegro ale jeśli o mnie chodzi to nie byłbym taki pewien składu aby je zamawiać. Wolałbym jednak dopłacić trochę więcej oraz zamówić w aptece internetowej. Apteki takie obowiązują takie same regulacje w zakresie przechowywana leków czy kosmetyków jak tradycyjne apteki. Musża się pilnować. Zerknij sobie tutaj:



http://www.aptekaotc.pl/



Masz tutaj niedrogą aptekę internetową. Możesz sie zorientować czy nie znajdziesz czegoś dla siebie właśnie tutaj. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2019-07-17 14:29 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez agata

Nie tylko w Internecie, na mieście też są apteki oferujące wybór naturalnych kosmetyków lub kosmetyków specjalnego przeznaczenia, np. dla osób z problemami skórnymi. Ja takie zakupy robię stacjonarnie. Zastanawiam się natomiast nad zamawianiem perfum przez Internet. Natrafiłam na e-perfumerię gdzie perfumy Dior i inne markowe są sprzedawane jako testery z dużą zniżką.  Ciekawa jestem czy warto skorzystać z takiej propozycji? Może ktoś miał już styczność z zakupami na tej zasadzie?


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.