najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-06-30 07:47 53%

TVN o naszym wywiadzie z Natalią Rodziewicz

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Miejsca w radzie miasta wprawdzie nie zdobyła, za to podbiła internet. Natalia Rodziewicz, która w wyborach w Elblągu startowała z listy Ruchu Palikota, niekoniecznie musi się z tej popularności cieszyć - informuje stacja TVN.

Wywiad, którego kandydatka udzieliła portalowi elblag.net obejrzały już setki tysięcy internautów. Niestety dla Natalii Rodziewicz. Wyśmiewają jej program i błędy językowe, które popełniła.

Swoje hasło wyborcze "Mamy maliny - zróbmy dżem", kandydatka wybrała nieprzypadkowo. Jej pasją jest właśnie - jak sama powiedziała - "dietyka". Ta zajmowała pierwsze miejsce w programie wyborczym. - Dietyka to jest powiązane ze zdrowiem. Sam Hipokrates, czyli ojciec współczesnej medycyny, powiedział, że to co jesz, jest twoim lekarstwem. Moim zdaniem największym problemem ludzi w Polsce jest zdrowie, czyli właśnie dietyka - mówiła zapytana o swój program wyborczy Natalia Rodziewicz.

Sama, jak twierdzi, przeszła na "wegeterializm", a starszym mieszkańcom Elbląga poleca "samouzdrawianie". Na pytanie, czy zamierza realizować swój program wyborczy, czy również postulaty Ruchu Palikota, odpowiedziała, że oba.

- Należę do tego stowarzyszenia, partii, bo zgadzam się z wieloma podpunktami, które Janusz Palikot zawarł w programie politycznym, ale również mam też parę nowych, które mogą urozmaicić ten program i rozbudować go – mówiła Natalia Rodziewicz.

Zgadza się z postulatem bezpłatnego internetu dla obywateli, z likwidacją religii w szkołach. – Kiedyś "katachety" były w kościołach i tak powinno to właśnie wyglądać – tłumaczyła.

Deklarowała, że jej głównym celem jest walka z bezrobociem, a jako radna walczyłaby z nim, organizując kursy z nowoczesnych metod zarabiania pieniędzy.

- Może jednak zainwestujmy w nowe dziedziny wiedzy, właśnie tym, czym się ja specjalizuję, czyli medycyna holistyczna, metafizyka, parapsychologia. Mogłabym zrobić nawet szereg szkoleń na ten temat, to moja obecna pasja – proponowała kandydatka RP.

W wyborach wystartowała, bo zaproponował jej to kolega.

– Widział moją aktywność na Facebooku. Moja osoba wzbudzała kontrowersje, niektórzy mi dopingują, ale też są słowa nienawiści i pełen szereg hejtów – tłumaczyła.

Wywiad z kandydatką Ruchu Palikota z Elbląga podbił sieć, a Natalia Rodziewicz zyskała duży rozgłos.

– Ta dziewczyna w Elblągu jest znana właśnie ze swojej kontrowersji, ale nawet my nie zdawaliśmy sobie sprawy, że zrobi się z tego taki rozgłos – mówi Artur Borkowski z Elblag.net. – W ciągu jednej nocy wywiad miał już 500 tysięcy odsłon – dodał.

Całym zdarzeniem zniesmaczony jest przewodniczący Ruchu Palikota w Elblągu, Rafał Maszka.

- Gratuluję, jeśli ludzie śmieją się z czyjejś wady wymowy. To pierwszy wywiad Natalii, była zdenerwowana - tłumaczy Maszka. - Zresztą co w tym złego, że dziewczyna chce promować zdrowe żywienie? Nawiązując do jej hasła wyborczego, to przecież ma rację. Polska jest potentatem malin, czy jabłek, a nie potrafimy tego wykorzystać - wyjaśnia.

Jak dodaje, Natalia nie jest członkiem partii, tylko sympatykiem, choć, jak zastrzega, do partii może należeć każdy. - Nie sprawdzamy naszych kandydatów - dodaje.

Źródło (tvn)

oceń wątek 8 7 zgłoś do moderacji
2013-06-30 08:39 75%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez kajko
ani słowem o gwieździe nr 2 tego wywiadu, pani redaktor poziomem nie specjalnie odbiega od Natalii ;)
odpowiedz oceń post 18 6 zgłoś do moderacji
2013-06-30 19:54 71%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez ....................................................
Szacun- pisałem o tym kilkakrotnie ale nie puszczali... :-) Widocznie Pan Borkowski zadziałał, bo obiecał puszczać ;-)
oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2013-06-30 09:03 75%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Anty-ślimakowa
Za ROK 2013 - Nagrody Prezydenta Miasta Elbląga, "za promocję i rozsławienie Elbląga" powinni otrzymać: 1. Grzegorz Nowaczyk. 2. Barman Darek z restauracja "Szprota". 3. Natalia Rodziewicz.
odpowiedz oceń post 9 3 zgłoś do moderacji
2013-06-30 10:36 55%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez wrss
Na 1 miejscu proponuję nagrodę zbiorową: Nowaczyk, Lewandowski, Kluge, Witek i Wolny Elbląg
oceń post 6 5 zgłoś do moderacji
2013-06-30 09:23 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez leon
w mediach ogólnopolskich leją też z poziomu waszej redaktorki, piszcie też o tym wątku tego wywiadu
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-30 11:04 71%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez kat na frajerów
Warto przyjrzeć sie innym kandydatom z Ruchu Palikota i Wolnego Elbląga-możemy być słynni na cały świat!!!
odpowiedz oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2013-06-30 13:09 71%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez TRAGEDIA
TRAGEDIA...
odpowiedz oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2013-06-30 13:51 31%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez BiG
Natalia miała swój pomysł na Elbląg. Nie miała siły przebicia, pomysły były nowatorskie...ale ważne, że spróbowała. Błędy językowe ? A kto ich nie robi ? Zwłaszcza, gdy pierwszy raz się staje przed kamerą...
odpowiedz oceń post 5 11 zgłoś do moderacji
2013-06-30 14:56 50%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez antyidiota
Róbcie wywiad z Edwardem Pukinem to cała Polska usłyszy kilka ciekawych "nowatorskich" pomysłów z końcówka "...do kitu z taka debata.." Nie zapomnijcie o największej kompromitacji Białkowskiej to nawet w kosmosie będą się śmiali!
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2013-06-30 15:20 67%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez hakowy
Panie Arturze, jakie 500tyś po jednej nocy? nawet dzisiaj nie macie tyle wyswietlen
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2013-06-30 18:56 25%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez don pen don
Jaki pierwszy wywiad? hehe pierwszy miała zaliczony kilka lat temu, :)
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2013-06-30 19:52 56%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez Maja
"Ta dziewczyna w Elblągu jest znana właśnie ze swojej kontrowersji"- czy ktoś mi może wyjaśnić, co oznacza zwrot "człowiek zwany ze swojej kontrowersji"? Następny, tym razem Pan, ma wadę wymowy, jakaś elbląska przypadłość? :-)
odpowiedz oceń post 5 4 zgłoś do moderacji
NoName
2013-06-30 20:31 67%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez NoName
Wada wymowy a gadanie głupot to dwie różne rzeczy.
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
NoName
2013-06-30 20:33 0%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez NoName
natalia roZdziewicz
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-30 22:09 44%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez zawodowy polityk
A ja twierdzę, że Pani Rodziewicz przebija intelektem Maszkę, Palikota , Biedronia i cały Ruch Palikota razem wzięty. Pani Natalio, proszę nie przejmować się negatywnymi opiniami. W mojej ocenie są to wypowiedzi samych członków Ruchu Palikota, dla których stanowi Pani ogromne zagrożenie jako jedyna wyrazista kandydatka (w najbliższej perspektywie) na przywództwo w tej partii. Ja będę na Panią głosował !!!
odpowiedz oceń post 4 5 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.