najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Agnieszka Światkowska
2012-07-03 15:59 100%

Uwaga konkurs! Do wygrania niespodzianka ufundowana przez Salon Urody Marzena Gross

rozpoczęty ponad rok temu przez Agnieszka Światkowska

Salon Urody Marzena Gross wraz z serwisem elblag.net zaprasza wszystkie panie, te młodsze i starsze, do udziału w wakacyjnym konkursie, w którym do wygrania jest nagroda – niespodzianka o wartości ponad 300 zł. Aby zostać szczęśliwą posiadaczką ów niespodzianki, wystarczy wykazać się wiedzą na temat zabiegu krzemowego i prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Imię i nazwisko zwyciężczyni poznamy 7 września br.

Słów kilka o zabiegu
Zabieg krzemowy to luksusowa odmładzająco-liftingująca kuracja, na którą składa masaż twarzy z wykorzystaniem specjalnie przygotowanych do tego typu składników aktywnych i specjalistycznych bandaży. Wysokoskoncentrowane składniki oraz nowatorski masaż Derma-Stim Massage zapewniają natychmiastowy efekt liftingu. W trakcie zabiegu Silicium Marine Treatment modeluje owal twarzy, uelastycznia i napina skórę, spłyca zmarszczki i drobne linie, pobudza produkcję kolagenu i elastyny.

Wskazaniem do wykonania takiego zabiegu jest z pewnością skóra dojrzała, potrzebująca ujędrnienia, odżywienia i regeneracji, jak również ta, na której widoczne są głębokie zmarszczki. Już po jednej kuracji skóra będzie wyglądać o 5 lat młodziej. Aby uzyskać wręcz natychmiastowy efekt, aplikowane są dwie maski - kolagenowa z kwasem hialuronowym oraz modelująca Cryo-Modelling Mask.

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest niewątpliwie uczulenie na składniki zawarte w preparatach, jak i skóra trądzikowa.

PYTANIE KONKURSOWE BRZMI:  Jaka firma stoi za odkryciem skuteczności zabiegu krzemowego? 

Podpowiedź znajdziecie na stronie www.salonurody.pl
Odpowiedź, wraz z danymi kontaktowymi (imię i nazwisko, wiek, nr telefonu), należy przesyłać na adres: redakcja@elblag.net

Fundatorem nagrody - niespodzianki o wartości ponad 300 zł jest Salon Urody Marzena Gross w Elblągu.

oceń wątek 8 0 zgłoś do moderacji
2012-07-03 16:26 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez natka
Byłam w tym salonie, jest boski! I znam odpowiedź na pytanie :)))
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Agata Mazurek
2012-07-03 16:29 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Eb237
Ja nie znam odpowiedzi na pytanie, ale skoro to taka rewelacja... może warto sie zainteresować ;-)
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-07-03 16:34 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez sabina
zabieg krzemowy jest rewelacyjny , sama próbowałam..
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-07-03 16:45 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez basia
nie każdy może sobie zrobić, ja na przykład jestem uczulona :(
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-07-03 16:45 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Marta1
Basia na pwwno możesz zastąpić to innym zabiegiem.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-07-03 17:01 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Malkolm Plusk
No i tak to rozumiem... :]
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-07-05 18:06 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez marti
Super! Oby więcej takich konkursów :))
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Blue_Marine
2012-07-05 18:19 0%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Blue_Marine
Krzem jak widać to bardzo zacny materiał. Można z niego zbudować procesor a w razie czego wysmarować twarz. Odlot. Jak często trzeba taka maskę na siebie zakładać żeby zniwelować zmarszczki i wory pod oczami? Działa to na cienie pod nimi (oczami)?
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-07-06 15:03 60%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez kasiak
Nie wiem, nie próbowałam, ale skoro ma aż tyle zastosowań, może sam spróbuj:) Na pewno nie zaszkodzi,a może pomoże:)
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2012-07-17 10:57 0%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez Mika
Polecam wszystkim. Zabieg trochę może drogi ale warty swojej ceny. Pozdrawiam misiaczki!
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.