najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2014-05-01 07:00 100%

W Elblągu narodziła się nowa Tradycja... Lodziarnia Tradycja

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Już 1 maja wszyscy koneserzy tradycyjnych lodów gałkowych będą mieli okazję skosztować lodów w nowo otwartej lodziarni przy ul Bosmańskiej, która ma na imię TRADYCJA. Nazwa TRADYCJA nawiązuje do faktu, iż w tym samym miejscu od 1980 r. prowadzona była przez wiele lat lodziarnia, dobrze znana wielu Elblążanom.

Wielu naszych znajomych oraz dawnych klientów zachęcało nas do ponownego otwarcia naszej lodziarni. Przekonywali nas, iż nie pamiętają tak dobrych lodów jak wówczas. Obecnie w sprzedaży dominują lody produkowane przemysłowo, z długimi okresami przydatności do spożycia. My natomiast proponujemy lody, przygotowywane na miejscu i nie zawierające sztucznych dodatków. Wiele osób poszukuje obecnie zdrowych, naturalnych, spełniających najwyższe standardy produktów przedkładając jakość nad cenę. Nasza oferta wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom łącząc wysokiej jakości , naturalny zdrowy produkt w przystępnej cenie. Cena będzie konkurencyjna, ponieważ jest to własna wytwórnia lodów.

W lodziarni świeże lody będą przygotowywane na miejscu każdego dnia wyłącznie z naturalnych składników, na podstawie tradycyjnych receptur. Ponadto każdy klient będzie mógł przyjrzeć się produkcji lodów od kuchni, spoglądając przez szybę zamontowaną w lokalu.

Wszystkich, którzy chcieliby skosztować wybornych lodów zapraszamy już 1 maja od godziny 10.00 do godziny 20.00 do LODZIARNI TRADYCJA przy ulicy Bosmańskiej w Elblągu.

Samochodem można zaparkować na bezpłatnym parkingu – wjazd od ul. Królewieckiej (parking naprzeciw dawnej komendy wojewódzkiej policji). Od parkingu w odległości 20m przy wejściu w ul. Bosmańską znajduje się lodziarnia TRADYCJA. Dla klientów przygotowane są miłe niespodzianki oraz konkursy dla dzieci z nagrodami.

Zapraszamy

oceń wątek 74 0 zgłoś do moderacji
2014-05-01 11:35 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez G.Sz
Rzeczywiście najlepsze lody w okolicy. A bita śmietana pycha. Nawet Pasłęk się chowa , koneserzy wiedzą o co chodzi:-)
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-05-01 13:23 0%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Mastalerz
Czy mi się zdaje czy własciciele robią kryptoreklamę?
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-05-02 09:14 60%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez G.Sz
spróbuj i skomentuj , nigdy na odwrót :-)
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2014-05-01 13:18 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Justyna
Właśnie próbowałam. Bardzo smaczne.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-05-01 15:17 50%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez anka
Lody bardzo smaczne,cieszę się że i w Elblążkowie w końcu można zjeść smaczne lody
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2014-05-01 17:04 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Janek
Świetne lody, duże gałki!
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-05-01 17:27 33%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez sloneczny
Ciekawe czy takie dobre ,jak narazie Paslek ma tylko pyszne ,,reszta to wodny scierw,, bez smaku ,, trzeba zobaczyc teraz te jak mowicie.. ze tskie dobre,
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2014-05-01 23:04 0%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Bogdan
Faktycznie Tradycja, ale połączona z nowymi trendami - uczciwie naturlane lody. Podobno używają cukru trzcinowego:) Chyba najlepsze lody jakie jadłem.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-05-01 23:37 33%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez Ewka
Super lody, obsługujący bardzo mili, oby jak najdłużej w Elblągu udało im się działać.
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2014-05-02 15:47 33%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez krzysiek1
byłem dzisiaj, lody niesamowite - tak kremowych nie widziałem jeszcze nigdzie. na pewno najlepsze w Elblągu i okolicy.i już kolejka stoi za nimi. najfajniejsze ze produkcję widać.
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2014-05-03 00:14 0%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez Maria
Pychota... W końcu prawdziwe sorbety. Póki co próbowałam tylko truskawkę, mango i cytrynę, ale rewelacja!;) Jutro podobno będzie czekolada z wasabi. Koniecznie trzeba spróbować.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-05-03 09:13 0%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez elblązka
GOFRY - NAJPYSZNIEJSZE W ELBLĄGU - KTO PAMIĘTA - adres ten sam
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-05-03 13:49 0%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez Olka
Malaga pycha, jak kiedyś.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-05-03 14:23 0%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez Andziolinaaa
Może w końcu nie trzeba będzie jeździć do Sztutowa, do cukierni Ptyś :)
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-05-05 03:05 0%
15
odpowiedziano ponad rok temu przez Kostek
Zdecydowanie nie trzeba będzie. Lepiej zjeść w Lodziarni Tradycja, w Elblągu:)
oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2014-05-05 09:36 0%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez Piotrek
Byłem wczoraj, lody mango rewelka.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-05-08 00:50 0%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez Paweł
Najlepsza lodziarnia w mieście!!!
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Specopinia
2015-09-06 18:02 0%
18

Specopinia

odpowiedziano ponad rok temu przez Koneser

Tyle te lody mają z tradycją co moje wąsy z rzeczywistością, której nie mam. Jak sorbety mogą być kremowe? Sorbet ma smakować jak owoc któryu reprezentuje. W tym roku próbowałem desery lodowe w wielu miejscach w Polsce wg opinii piszących w necie, ale kawiarnia o której tak wspaniałomyślnie piszecie po pierwsze nie robi lodów tradycyjnych, bez względy jak ktoś pojmuje to pojęcie. Po drugie sorbety nie maqją wyraxistego smaku, są jedynie namiastką smaku owoca. Smak lodów jest nienaganny, ale nie wspamniały. Takich lodów w Polksce jest mnóstwo. Wg mojej opini to przeciętne lody.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Michał
2016-02-13 15:26 33%
19

Michał

odpowiedziano ponad rok temu przez Michał

Tu chyba jest kryptoreklama przez ilośc tych wpisów "wspaniae ... wyśmienite..." Kiedyś w Bydgoszczy w centrum  jadłem super sorbety, ale te w Elblagu są za bardzo kremowe. Nie jestem znawcą, ale "Koneser" ma chyba racej, że sorbet powinien smakować jak owoc a nie jak natłuszczona masa. Jeżdżąc po okolicy w listopadzie natrafiłem na polecane lody w Pasłęku u Jankowskich. Jadłem tam lody włoskie z jagodami i to mogę nazwać jako wspaniałe kremiste lody. Dzieci zjadły sorbety truskawę i arbuza i bardzo były zadowolone. Nie chcę reklamować kogo kolwiek, ale zanim wyrazimy opinię to porównajmy lody z różnych miejsc. Na pewno muszę stwierdzić, że w Krynicy Morskiej jadłem jedne z gorszych lodów. Włoskie były beznadziejne, a sorbety gałkowe nie miały obiecanego smaku.


odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.