najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
ewka1311
2016-03-07 13:17 100%

w jakiej firmie najlepiej sie ubezpieczy , odkładać na emeryturę

rozpoczęty ponad rok temu przez ewka1311

Witam , poleci mi ktoś dobrą ubezpieczalnie żebym mogła odkładać na emeryture bo słyszałam ze na zus nie mozna liczyć przeraziłam sie wyliczeniami  jaką kwote moge dostać 300zł co ja za to kupie witamine c? No i zalezy mi jeszcze zeby dostac pieniadze jak zachoruje na jakiś nowotów czy inna chorobe tyle sie teraz słyszy o tym .

licze na jakies polecenia dzieki ,*

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
Linda
2016-03-08 14:52 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Linda

Najlepiej to chyba odkładać we własnym zakresie na przyszłość.



Patrz co się stało z II filarem. Podobna historia może się przecież wydarzyć z III filarem.



Z pustego i Salomon nie naleje, jeżeli trzeba będzie zdobyć pieniądze na emerytury. Załóż sobie konto, tutaj masz ranking: http://www.tanie-konto.pl/porownanie-kont-osobistych/ i wpłacaj na nie regularnie, a w perspektywie kilkudziesięciu lat odłożysz kwotę za którą spokojnie przejdziesz na emeryturę.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.