najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2017-12-29 09:48 100%

Wiemy jak zdobyć autograf Marty. W sylwestra zaśpiewa z gwiazdami w Zakopanem

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Przed chwilą na Facebooku Marta Gałuszewska opublikowała „instrukcję” jak zdobyć jej autograf. Przypomnijmy, że wystąpi ona podczas sylwestrowej nocy w Zakopanem. Transmituje TVP2. Z tej okazji jej włosy są jeszcze bardziej różowe. Gwiazda wyznała, że jest już „doróżowiona”. 

Moi Drodzy!
Dostaję od Was tyle zapytań o autografy, że nie jestem w stanie tego sama ogarnać. Ale z okazji Nowego Roku mam dobre wieści - możecie mi pomóc :)
Co zrobić, żeby dostać mój autograf?
- zaadresuj do siebie kopertę wielkości pocztówki (10x15). nie zapomnij o znaczku!
- zapakuj ja do większej koperty, która zaadresujesz na skrytkę pocztowa:

Marta Gałuszewska
Strzeleckiego 10C m 200
02-776 Warszawa

Resztą zajmę się ja.
Gotowi?
Ready..
Set.. 
GO!

PS. Buziaki ode mnie i Łyczka prosto z Zakopanego! 

Kto nie zdąży do Zakopanego na sylwestra, może obejrzeć imprezę w TVP2. Marta Gałuszewska wystąpi w gronie gwiazd: Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Zenek Martyniuk, Margaret, Bayer Full, Red Lips, Wanda Kwietniewska, Kombi i Sławomir Zapała.

oceń wątek 1 0 zgłoś do moderacji
2017-12-29 10:09 71%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez ojjj
autograf hahahaha już lece, trzymajcie mnie... :D
odpowiedz oceń post 10 4 zgłoś do moderacji
2017-12-29 10:13 79%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez jako komisja panu zabraniam
sodówa już odbija
odpowiedz oceń post 11 3 zgłoś do moderacji
2017-12-29 10:20 76%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez novak
a kim jest ta osoba ????? i po co komu jej autograf ???
odpowiedz oceń post 13 4 zgłoś do moderacji
2017-12-29 11:58 76%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Sztonekpl
Może jestem nie na czasie ale do jasnej ciasnej kim ona wogóle jest? To jakaś gwiazda czy jakaś polityk? Nic mi ta osoba nie mówi wiec po co ten autograf?
odpowiedz oceń post 13 4 zgłoś do moderacji
2019-08-16 22:21 0%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez fanka Marty Gałuszewskiej
to piosenkarka w 2017 roku wygrała 8 edycje de voice of poland
jej najlepszą piosenką jest NIE MÓW MI NIE
a tak wogule Marta Gałuszewska jest super i mam jej autograf !!!
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2018-01-02 00:42 50%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez chała w Zakopcu-live
I Pani Marta w Zakopcu dała - mówiąc oględnie - ciała... Dużo jeszcze musi się uczyć.
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2019-08-16 22:16 0%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez ewerlx
odwal się od MARTY ona ma super głos debilu !!!!
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.