najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Marcin Pszczółkowski
2013-04-12 12:15 76%

Współwydawca elblag24 zjawił się dziś w sądzie. Odebrał pozew

rozpoczęty ponad rok temu przez Marcin Pszczółkowski

Dziś o godz. 10.00 przed budynkiem sądu miała odbyć się konferencja z udziałem przedstawicieli Urzędu Miasta. Urzędnicy chcieli przekazać informacje o niemożliwości dostarczenia pozwu współwydawcy portalu elblag24. Tymczasem ten pojawił się dziś w sądzie.

Konferencja nie doszła do skutku, ponieważ współwydawca elblag24 pojawił się dziś w sądzie, aby odebrać złożone przez radcę prawnego Urzędu Miejskiego oraz radnego Rafała Siwko pozwy.

Dziennikarze tego portalu zarzucili wiceprezydentowi Tomaszowi Lewandowskiemu pomoc rodzinie przy zmianie mieszkań i pozyskanie dużego lokalu komunalnego, radnemu Rafałowi Siwko, że jego firma czerpie korzyści ze współpracy z Urzędem Miasta oraz prezydentowi Grzegorzowi Nowaczykowi zaniechanie w sprawie pozyskania dla miasta inwestora z Finlandii, na czym miał skorzystać Lębork. W sądzie przeciwko wydawcy portalu znalazły się pozwy od wyżej wymienionych. Sąd odrzucił część wniosków, a te dotyczące znieważenia prezydenta miasta i radnego Rafała Siwko mają być rozpatrzone dziś.

- Całkowicie nie zgadzam się z tym, aby pozwy przeciwko dziennikarzowi czy gazecie rozpatrywać w trybie wyborczym – mówił dziś współwydawca portalu. - Nie wypieram się tego, co napisaliśmy. Mamy na to wszystko mocne dowody na piśmie. Są to dokumenty potwierdzone pieczątkami urzędowymi i przez to wiarygodne.

Współwydawca elblag24 stwierdził także, że jeśli zostanie skazany przez sąd, wyrok przyjmie. Jednak według niego, proces w tej sprawie nie powinien toczyć się w trybie wyborczym.

Obecny w sądzie radny Rafał Siwko zapewnił, że bez względu na dzisiejszą decyzję wymiaru sprawiedliwości, będzie przeciwko elblag24 składał pozew w trybie cywilnym.

- Mam firmę, zatrudniam kilkudziesięciu pracowników. Jestem obecny na rynku przez kilkanaście lat. Nie mogę pozwolić, aby ktoś fałszywie pozbawiał mnie dobrego wizerunku – mówił Rafał Siwko.

oceń wątek 13 4 zgłoś do moderacji
2013-04-12 13:51 79%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez IWO
No i zonk panowie z Urzędu Miasta - konferencji niet :-) hahahahahaha- dobre...
odpowiedz oceń post 15 4 zgłoś do moderacji
2013-04-12 13:53 38%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez inc
... a błona niech nie będzie bezkarny
odpowiedz oceń post 3 5 zgłoś do moderacji
2013-04-12 14:46 65%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez janusz
Panie Siwko może każdego nieprzychylnego poda Pan do sądu ,śmiać czy płakać?
odpowiedz oceń post 11 6 zgłoś do moderacji
2013-04-12 15:06 67%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez SpongeBob Kanciastoporty
Panie Siwko, weź się Pan lepiej za jakość świadczonych usług. Z abonamentu na obiady jakieś 8 lat temu zrezygnowałem tak szybko jak to tylko było możliwe, niestety Pańskie obiadki były niezjadliwe. Kolejna sprawa to impreza przy okazji chrztu siostrzenicy, jedzenie padaka, sala na Saperów żenua. To był rok 2007, być może coś się w tym temacie zmieniło. Tego niestety nie wiem ponieważ od Pańskiej firmy od tamtej pory trzymam się z daleka.
odpowiedz oceń post 8 4 zgłoś do moderacji
2013-04-12 15:57 33%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez kolo
Zobaczyć tego pana z zamazną twarzą w sądzie - BEZCENNE!!!
odpowiedz oceń post 3 6 zgłoś do moderacji
2013-04-12 17:22 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Hades
http://24.media.tumblr.com/d509113af83852f07bec2ebab7a4170b/tumblr_mfoww3o0ra1qevsyro1_500.png
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2013-04-12 17:23 50%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Elblazanin
Mam pytanie:czy ten portal jest sponsorowany przez ukochanego prezydenta Elblaga? Same superlatywy,komplementy,dowody uznania dla pracownikow Ratusza...Zadnych afer,zadnych przekretow...Mieszkancom zyje sie cudownie w Elblagu,jesli przeglada sie ten slodko-czerwony portal.Nie jestem zwolennikiem elblag24,ani zadnego innego,jestem elblazaninem,ktory musial wyemigrowac.Codziennie staram sie przegladac elblaskie portale,bo tesknie za Elblagiem i chce wiedziec,co tu sie dzieje i jak sie zmienia moje kochane miasto.Ale ta wasza multiplatforma internetowa jest bardzo dziwna....za bardzo przychylna wladzom/moze rodzina,prezydent ma duza rodzine/,dlatego dla normalnego,zdrowo myslacego czytelnika nie jestescie wiarygodni...Ktos mi was polecil i zrobil blad!Zegnam!
odpowiedz oceń post 5 5 zgłoś do moderacji
2013-04-12 17:28 14%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez piotro77
Gdybyś uważnie czytał ten portal, wiedziałbyś, że pisze obiektywnie o mieście. Porównujesz go do elblag24, który założył jedną tezę - w mieście jest źle, tragicznie. Jednak miasto to nie tylko władza, radni, przekręty. To też zwykli ludzie, którzy tu żyją, pracują, tworzą i działają. elblag.net informował zarówno o sprawie mieszkania na Traugutta, jak i o radnym Siwko czy innych sprawach, które wymagają wyjaśnienia. Portal ten informuje jednak także o sukcesach naszego miasta, o sukcesach jego mieszkańców. Ale masz oczywiście wolny wybór - portali w mieście jest kilka, możesz czytać inny.
oceń post 1 6 zgłoś do moderacji
2013-04-12 17:46 0%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez jiu
a widzisz zeby np akcja "elblag za pol ceny" byla gdzie indziej tak szeroko promowana?
oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2013-04-12 17:57 20%
10
odpowiedziano ponad rok temu przez Elblazanin
piotro77-No i co? No i z tego powodu,ze was skrytykowalem to dales mi 0% a sobie 100%???!!!Tak??Wlasnie tak dziala ten rzad i ten portal-wszystko ma byc cacy,bo to dorze wyglada a jak sie komus nie podoba to won-do sadu lub do diabla!Napisales,ze miasto to nie tylko wladza a takze zwykli ludzie,ktorzy tu zyja,pracuja,tworza i dzialaja...ale zapomniales o tych ludziach ktorzy TEZ,TAK JAK WY chcieliby zyc/a wegetuja/,pracowac/a nie szukac pracy/,tworzyc/a nie rozpaczac/ i dzialac/a nie tylko psioczyc na wladze/.Po prostu zapomnieliscie i wyrzuciliscie z pamieci glodne dzieci,bezrobotnych,biednych i chorych ludzi,ktorzy codziennie zmagaja sie ze swoim losem.Ktorzy sie tu nie odezwa,bo nie stac ich na komputer,internet.Ich tu nie ma i nie bedzie i wy o tym wiecie.Rozkoszujecie sie sukcesami,ladujecie pieniadze gdzie sie da-a ludzie gloduja i nie maja pracy,pieniedzy ani nadziei na normalne zycie...Bawcie sie dalej...zobaczymy,jak to sie skonczy...
oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
2013-04-12 18:40 0%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez HADES
Dwóch błaznów... Elblazanin i Jiu. To moje zdanie o Was panowie. Elblazanin to, jaki jesteś rozżalony sobą, stwierdziłeś pisząc te komentarze. Sam na siebie wydałeś ten osąd. Zastanawiałem się przyjacielu, dlaczego powtarzasz to, co powtarzali biedni ludzie 2000 lat temu. Powtarzali ci, żyjący 1000 lat temu, i ci w czasie II wojny światowej. Czyżby po dwóch tysiącach lat (tak... oczywiście... i więcej, bo ten precedens nie sięga jedynie dwóch tysięcy wstecz) zmieniło się coś w scenariuszu, w którym niezmiennie bogaty się bawi a biedny płacze? Jiu, to, jakim poziomem abstrakcji operujesz jest godne podziwu, tak samo podziwiam każdego innego błazna, który podpalając wyziewy, pierdzi przed twarzą swojego króla. A teraz, odnośnie do portalu elblag.net - wylewać swoje bolączki i frustracje na portal? Na wirtualne pismo, które samo w sobie jest neutralnym nośnikiem informacji? Panowie, wy tak serio? ...
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-04-12 18:48 0%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez HADES
No na pewno...
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-04-12 18:57 0%
13
odpowiedziano ponad rok temu przez Elblazanin
Hades-no rozbawiles mnie!!I ty z tym twoim nickiem,ktory oznacze imie boga w mitologii greckiej-boga podziemnego swiata zmarlych-wyskakujesz tu z porownaniem do ludzi sprzed 2000 lat? Skads ty sie zerwal?Z choinki?Czy z podziemi sie uwolniles?Podejrzewam,ze jestes pracownikiem w budynku z wieza i zegarem,byc moze cieciem,wiec na swojego pana nie bedziesz narzekal.Nie,no musialbym sie polozyc na podlodze,zeby z toba rozmawiac-bylibysmy na tym samym poziomie!Naprawde mnie rozbawiles!!!hahaha Dzieki!
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-04-12 19:16 0%
14
odpowiedziano ponad rok temu przez HADES
Własnie ze mną rozmawiasz... więc musisz leżeć na podłodze. A ja? Ja jestem trochę niżej niż podłoga ;)
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-04-12 19:59 0%
15
odpowiedziano ponad rok temu przez Elblazanin
Hades-Wybacz,ja juz nizej nie moge!Podziemie to twoja domena!
Wiecie co? Ciesze sie,ze nie bylo dla mnie pracy i musialem wyjechac...A z wami,ludzie jest coraz gorzej!
Zawisc,zazdrosc,brak empatii,znieczulica,karierowiczostwo,chamstwo,kombinatorstwo i prawdziwa dulszczyzna wsiakla w ludzi jak gabka.Tego pokolenia nie pokonaly a w was sie nasililo..
Wracam do normalnosci ale jestem z wami 14.04.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-04-12 17:29 60%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez HADES
Siwko Siwko skocz po piwko :)
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2013-04-12 18:00 67%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez Nowa Prawica
Sąd jak zwykle w służbie "jedynej słusznej" władzy. To złożona sprawa i nie powinna toczyć się w trybie wyborczym. Nawet sprawy o alimenty nie kończą się na 1 rozprawie.
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2013-04-12 18:03 25%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez Elblazanin
Jednak moj pierwsz post sie nie ukazal-a byl naprawde bardzo ciekawy...no nie,nie dla was,redakcjo oczywiscie!
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.