najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Bartłomiej Ryś
2014-06-26 20:27 92%

Wyzwiska, bójki i rękoczyny w spółdzielni Zakrzewo. Jakie tajemnice skrywa Zarząd?

rozpoczęty ponad rok temu przez Bartłomiej Ryś

To, co dziś wydarzyło się w spółdzielni Zakrzewo przechodzi wszelkie granice. Po ostatnich doniesieniach jakoby dziennikarzy nie wpuszczano na walne zgromadzenie, dziś pojawili się oni w dość sporej grupie. Ponownie interweniowała policja, doszło do rękoczynów.

Czytelnicy od pewnego czasu informują nas o nieprawidłowościach w spółdzielni Zakrzewo. Pierwszym sygnałem była wypowiedź mieszkanki Zawady, która zgłosiła problem na spotkaniu Jerzego Wilka z mieszkańcami tej dzielnicy. Po pierwszych publikacjach w prasie i Internecie, coraz większej członków spółdzielni zaczęło mówić o nieprawidłowościach, jakich są świadkami przy każdych walnych zebraniach.

W ostatnim czasie głośno było o tym, że prowadzący serwis „Twierdza Elbląg” nie wszedł na walne zebranie  spółdzielni. Chciał on osobiście przyjrzeć się temu, w jaki sposób działa Zarząd i Rada Nadzorcza spółdzielni. W dniu dzisiejszym dziennikarz naszej redakcji spotkał się z jednym z mieszkańców osiedla Zawada, który ze spółdzielnią walczy już od kilku lat. Skutkiem tego jest m.in. zawał, który cudem przeżył. Ten sam mieszkaniec poinformował zarówno naszą redakcję, jak i innych dziennikarzy o dzisiejszym, kolejnym, walnym zebraniu i poprosił, abyśmy przyszli i interweniowali.

O godzinie 17.00 pod budynkiem spółdzielni Zakrzewo stawiło się kilku przedstawicieli różnych elbląskich mediów. Dziennikarz naszej redakcji, przy próbie wejścia szarpnięty przez ochroniarza, który słowami „nie ma zaproszenia, nie ma wejścia” nie wpuścił go na salę. Drzwi, zgodnie z tym co przewidywaliśmy, były zamykane na klucz za każdym razem. Po obu stronach stali ochroniarze, na środku dodatkowo trzeci ochroniarz-kobieta. To wszystko wyglądało jak twierdza, w której dzieją się niewyobrażalne rzeczy.

Na miejsce została wezwana policja. Następnie dziennikarze skontaktowali się z komendantem policji, który wyraził zgodę na wejście do środka siłą. To, co usłyszeliśmy od członków spółdzielni przeszło nasze wszelkie domysły.

Ochrona użyła siły wobec dziennikarzy, doszło do rękoczynów. Walne zebranie podzieliło się na dwie strony. Po jednej stanęli członkowie, który chcieli obecności dziennikarzy na sali. Po drugiej – ich przeciwnicy. Po raz kolejny interweniowała policja.

Całe dzisiejsze zajście w spółdzielni, to po prostu skandal. Co skrywa spółdzielnia Zakrzewo? Jak potoczą się sprawy w Sądzie o użycie siły wobec dziennikarzy? Co wiedzą sami członkowie? Na te i wiele innych pytań odpowiemy już jutro.

Poniżej prezentujemy niewielką część materiału video, który został nakręcony w spółdzielni Zakrzewo 26 czerwca 2014 roku. Widać na nim wyraźnie, że drzwi do sali, w której odbywało się walne zebranie, zostały otworzone przez jednego z członków spółdzielni. To świadczy wyłącznie o tym, że mieszkańcy Zawady chcą znać prawdę.

Szeroki materiał tekstowy oraz video już jutro w serwisie elblag.net

oceń wątek 48 4 zgłoś do moderacji
2014-06-26 21:08 90%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez mieszkaniec Okulickiego
Właśnie wróciłam z zebrania. To rozrabiała była przewodniczaca RN z małżonkiem. Serce ją boli że nie została wybrana na kolejna kadencję i nie ma juz władzy. Zaprosi dziennikarzy znay wszystkim Pan Witold Ł.
odpowiedz oceń post 9 1 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-26 21:55 38%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Dziennikarzy dziś na Radzie Miasta zaprosiły dwie zupełnie inne panie .... Proponuję nie wymyślać głupot.
oceń post 6 10 zgłoś do moderacji
2014-06-26 22:12 72%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez zakrzewianin
spadaj lewusie
oceń post 13 5 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-26 22:40 20%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Z szacunkiem bo się może skończyć żle..
oceń post 4 16 zgłoś do moderacji
2014-06-26 21:15 100%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez DZIENNIKARZ
O ludzie, znowu ten pan, nie ma co robić? Od ilu lat on "walczy " z wszystkimi? A dziennikarz to pewnie znany na róznych polach pan Mariusz. Coś mi sie obiło o przewodniczącej jak on a ma na imię ktoś wie...
odpowiedz oceń post 7 0 zgłoś do moderacji
2014-06-26 21:20 87%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez mieszkaniec
Wstyd! Pani z byłego Zarządu robi wieś w środku miasta. Jak tak można się pytam! Nas mieszkańców wyzywać od DEBILI bo ją i pozostałą radę odwołaliśmy? Dziennikarzy posprowadzała, drze japę jak żydowska przekupka przed wojną - o mało nie krzyczała że ją tam gwałcą. Gdzie kultura? TA Pani reprezentowała Nas? Wstyd!
odpowiedz oceń post 13 2 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-26 21:58 0%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Pana pewnie nie reperzentowała ale informację jakie zostały przedstawione są zatrważające,,,,
oceń post 0 12 zgłoś do moderacji
2014-06-26 21:20 78%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez $ oburzony
Ale cwaniaczek podstępem wpóścił dzienniarzy, teraz taki standart że prasa na siłę wchodzi do prywatych przestrzeni. Dobrze że ich wyprosili, niech pilnują lepiej rządu.
odpowiedz oceń post 7 2 zgłoś do moderacji
2014-06-26 21:28 87%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez Rafian
A najlepszy ten dziennikarz w różowej ped#alskiej koszulce ; "Jam jest dziennikarz, łamie pan prawo" JA MAM IMUNNITET, JA MOGĘ WSZEDZIE ŁAZIĆ, ... Panów dziennikarzy informuję, że w sobotę robię urodziny, będzie impreza. Nie zapraszam (tak jak nikt nie zapraszał na nasze zebranie) ale macie prawo przyjść.
Tylko mówię od razu, będzie wpierdol.
odpowiedz oceń post 13 2 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-26 22:00 10%
10
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Poprosżę o adres ale przyjdę bez legitymacji dziennikarskiej ....I
oceń post 1 9 zgłoś do moderacji
2014-06-27 14:22 100%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez jubilat
Czyżbyś Lewandowski chciał dostać w*****l ? W sumie chyba dawno nie dostałeś więc nie dziwię się, że się prosisz !
oceń post 5 0 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-27 16:21 0%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Zawsze możesz spróbować ... ale może zaboleć o czym solennie uprzedzam.
oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2014-06-26 21:33 92%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez misiaczek
Prawda z tej złości ośmieszyli się na cały Elbląg cała była Rada nie może pogodzic się z odejściem od władzy szkoda tylko że wmieszali w to Spółdzielnię niech się wyprowadzą na inną dzielniicę a najlepiej do lasu i razem z dzikami buszują bo chyba tam by było im najlepiej i jescze pan Ł jak ktos ma zawał to siedzi w domu i się rehabilituje a nie biega po zebraniach i szuka sensacji- to są ludzie którzy chcą zniszczyc, ośmieszyc Zawade i ludzi tu mieszkających - dla czegoś takiego stanowcze nie. Jak im nie pasuje to niech się wyprowadzą wszyscy wtedy odetchną bo już dośc narozrabiali..
odpowiedz oceń post 11 1 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-26 22:03 21%
14
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Zawadę ośmisza owe 30 osób na walnym. Dzielnicą w której żyje 10 000 osób ma zarządzać trzydziestka emerytów ? To nowa forma demokracji ? Rolą dziennikarzy jest właśnie pokazywanie tego co zdaniem niektórych powinno być tajne. Ludzię akceptujący łapówki koligacje i łamanie prawa nie mogą decyzdowąc za tych których nie ma ....
oceń post 3 11 zgłoś do moderacji
2014-06-26 21:36 86%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez Kowalski Jan
Najlepiej się bić, przepychać, inni skorzystają wezmą dofinansowanie z unii. Kto da pieniadze spoldzielni jak tam ciągłe walki o władzę. Gdzie dwóch się bije tam...Zastanówcie sie co robicie wy dziennikarze. Promujcie miasto, ludzi a nie tylko sensacji szukacie, ilu was tam było? A może wywiad z marszałkiem Protasem jakie sa perspektywy środków unijnych dla np. Zakrzewa ? Był dzisiaj w Elblagu wiecie o tym, zacietrzewieni i szukajacy awantury. Pozdrawam dziennikarzy niezależnych i obiektywnycvh. Kowalski Jan
odpowiedz oceń post 6 1 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-26 22:08 20%
16
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Drogi Panie Janie - dziennikarz obiektywny sięga do źródłą a takim jest właśnie Walne Zgromadzenie. Może zechce Pan utajnić posiedzenia Rady Miasta ? Panowie Redaktorzy stanęli w obronie prawa do informacji a to prawo podstawowe z art 10 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka. Jak jest Pana ciekaw zapraszam służe kilkoma konferencjami z Panem Marszałkiem w temacie środków unijnych. Dotacje nie sa zagrożone - zadrozone sa wyłacznie stołki tych co chcą tymi dotacjami zagrać niezgodnie z prawem . Nie bedziesz wystawiał fałszywego świadectwa Bliźniemu swemu - zna to Pan może ?
oceń post 2 8 zgłoś do moderacji
2014-06-26 21:45 46%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez trawka, trawka
Film mocny, tylko wstyd mi za dziennikarzy. Podstępem wchodzić.Trzeba promować miasto a nie szuać sensacji. Przecież robicie szkodę dla miasta. Czy ktoś pomyslał wcześniej przed napisaniem artykułu, pewnie nie bo po co? Zakrzewo aplikować będzie o duże dofinansowanie na termomodernizację, pewnie nie dostanie bbo ja urząd marszałkowski zobaczy ten film to pomyśli, im nie damy bo tam ssame oszołomy. Wstyd PRASO.
odpowiedz oceń post 6 7 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-26 22:26 17%
18
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Proponuję mniej palić... Walne zgromadzenie jest jawne do czasu podjęcia uchwały o jego utajnieniu , Pan Jedynab był o tym informowany a tak naprawe miał obowiązek o tym wiedzieć. Niestety kompetencje Rady Nadzorczej wydają się być niewystarczające o kompetenacjach Zarzadu już nie wspomnę. Prasa ma być krytyczna i rzetelna . Jest rzetelna i zbierała dane - po to jest powołana. Prasa nie jest zajęciem dla malowanych cieląt ale dla ludzi z kręgosłupem i znających swoje prawa .
oceń post 2 10 zgłoś do moderacji
2014-06-26 21:49 20%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez Zoe
Zakrzewo jest najgorzej zarządzaną spółdzielnią w mieście. Ale jak ma być dobrze skoro tam rządzi PRL w osobach podstarzałych pieniaczy pilnujący wyłącznie własnych interesów. Reszta ma płacić kosmicznie wysoki czynsz i podporządkować każdemu zarządzeniu.
odpowiedz oceń post 2 8 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-26 22:09 17%
20
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
I to pora zmienić ..... To zarząd ma stąc przez Członkami na baczność i baczyć na ich interes nie na własny....
oceń post 2 10 zgłoś do moderacji
2014-06-26 22:21 0%
21
odpowiedziano ponad rok temu przez anonim
A zarząd nie został własnie zmieniony, chyba tak mi coś ktoś powiedział że wyleciał prezes jeden i znieniono członków pozostałych?
oceń post 0 1 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-26 22:39 30%
22
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
To bedziemy ustalać i pokazywać. Prawda o SM Zakrzewo ujrzy światło dzienne prosże się nie bać...
oceń post 3 7 zgłoś do moderacji
2014-06-26 22:00 78%
23

odpowiedziano ponad rok temu przez gieniek
A ten pan dziennikarz z grożącym palcem to jak wyrocznia albo prokurator oj nie ładnie tak paluszkiem grozić w gościnie a ten drugi pan dziennikarz chyba pan L to uciekł jak przyjechała policja i pani była przewodnicząca zaczeła rozrabiac a taki odważny był i co a szkoda bo było fajnie dziennikarze się nie popisali chyba nie tego uczą, kiedyś było by to nie do pomyślenia no cóż trochę kultury by się przydało.
odpowiedz oceń post 7 2 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-26 22:13 22%
24
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Gieniu ja też mam inne obowiązki -proszę mnei nie rozśmieszać ja się Policji nie boję i przed kamerami też nie uciekam....
oceń post 2 7 zgłoś do moderacji
2014-06-26 22:06 54%
25

odpowiedziano ponad rok temu przez czupryna
Pan Wilk robił spotkania w ramach swojej kampanii z mieszkańcami Zawady na których poruszano ten prolem, jak załatwił sprawe obecny Prezydent, co z tego wyszło? Awantura i rekoczyny - Pan Wilk czeka na tragedia zamiast dzialac, pewnie dojdzie do tragedii bo mieszkancy biora sprawy w swoje rece!
odpowiedz oceń post 7 6 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-26 22:11 33%
26
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Społdzielnia to własność spółdzielców ale ktoś chyba o tym zapomniał.... tysiące ludzi i kilkadzieisiąt osób w głosowaniu ? Przekręt widoczny na pierwszy rzut oka. Wybory przy takiej frekwencji nie sa ważne - a decyzje Walnego owszem ... Kto przyjął taki statut ?
oceń post 4 8 zgłoś do moderacji
2014-06-26 22:20 83%
27
odpowiedziano ponad rok temu przez czupryna
Spółdzielnia, spółdzielnią, ale problem mają mieszkańcy, a Prezydent się z nimi spotyka, żeby te problemy rozwiązywać, ale jak widać ma ważniejsze sprawy na głowie jak lans na tych spotkaniach, a nie rozwiązywanie prawdziwych problemów. Już Pan Wilk zdążył na s do tego przyzwyczaić, że on nic nie może, albo, że to wina poprzedników. Jaki jest inny cel tych spotkań poza kampnią wyborczą za publiczne pieniądze? Pytam, skoro zaczyna się skakanie do gardeł, a problem pozostawia się mieszkańcom!
oceń post 5 1 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-26 22:37 18%
28
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Pan Prezydent ma co robić - wystaczyło być na radzie . Ale skoro się Pan bawi w porównania to Prezydent nikogo w sesji nie wygania a Prezes owszem...
oceń post 2 9 zgłoś do moderacji
2014-06-26 22:17 80%
29

odpowiedziano ponad rok temu przez mieszkaniec Okulickiego
Panie Lewandowski - cytuję dziennikarza: " W dniu dzisiejszym dziennikarz naszej redakcji spotkał się z jednym z mieszkańców osiedla Zawada, który ze spółdzielnią walczy już od kilku lat. Skutkiem tego jest m.in. zawał, który cudem przeżył.Ten sam mieszkaniec poinformował zarówno naszą redakcję, jak i innych dziennikarzy o dzisiejszym, kolejnym, walnym zebraniu i poprosił, abyśmy przyszli i interweniowali." To pan wymyśla głupoty. Czytanie tekstu ze zrozumieniem.
odpowiedz oceń post 4 1 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-26 22:29 25%
30
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Drogi Panie proponuję wyjąć ręce z kieszeni i policzyć ilu tam było reporterów ? Jak Pan policzy proszę pomyśleć.... Pprościej się nie da,,,,,
oceń post 2 6 zgłoś do moderacji
2014-06-26 22:18 91%
31

odpowiedziano ponad rok temu przez podróżnik
do zoe
przejdź sobie po Elbląskich spółdzielniach i zobacz jakie są czynsze to wtedy nie będziesz bredził i wypisywał głupot, zobacz sobie Zatorze ZBK i Nad Jarem i potem sobie wypisuj. A dla mnie to bez różnicy kto czy PRL, PO, PIS czy inny diabeł aby był mądry i mądrze żądził. A ta Pani co była dzisiaj i zrobiła z mężem ten cyrk to dopiero szkodnik pare lat i położyła na łopatki Zawade.A teraz buduj człowieku od nowa i jak tu żyć dalej
odpowiedz oceń post 10 1 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-26 22:34 38%
32
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Ale jak odróżnić decyzje mądre od głupich ? Bez względu kto rządzi trzeba mu patrzeć na rencje i liczyć razem z nim,.... Kto nie szachruje niczego pod stól nie chowa...
oceń post 3 5 zgłoś do moderacji
2014-06-26 22:25 75%
33

odpowiedziano ponad rok temu przez rot
Stare dziady się zachować nie potrafią. Przez takich jak wy Elbląg, jest miastem dinozaurów.
odpowiedz oceń post 6 2 zgłoś do moderacji
2014-06-26 22:25 88%
34

odpowiedziano ponad rok temu przez sąsiad
Jak trudno pogodzić się z odejściem od władzy z Rady Nadzorczej . Byłem tam i jestem zszokowany , MOŻE NIM COKOLWIEK SIĘ NAPISZE WARTO ZAPYTAĆ JAKIE BYŁY PRZESŁANKI tej pani , która zrobiła awanturę. O co ? o to , że nie ma poparcia i nie jest przewodniczącą. Parcie na szkło żądza władzy.
odpowiedz oceń post 14 2 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-26 22:32 33%
35
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Drogi Panie jeśli kłamca we własnym interesie mówi prawdę to robi dobrze czy żle ? Właśnie żeby sprawdzić jak jest naprawdę trzeba być na walnym z kamerą i pokazać jak wygląda Walne tym co nie chca na nie iść a potemnarzekają na czynsze... Umiesz liczyć to licz na swoje i swoje na własnym kalkulatorze....
oceń post 3 6 zgłoś do moderacji
2014-06-26 22:31 100%
36

odpowiedziano ponad rok temu przez gienio
do Pana L trzy lata temu, dwa lata temu i 5 lat temu też było tyle samo ludzi jakby pan chodził to by pan wiedział wiec prosze nie pisc bzdur, a z ta policja to tak nie do końca prawda a jakiez to obowiazki czyżby druga spółdzielnia mieszkaniowa. Jeszcze trochę i padnie blady strach na Spółdzielnie Elbląskie.
odpowiedz oceń post 1 0 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-26 22:41 30%
37
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Patologia nie przestaje być patologią tylko dlatego że trwa długo...
oceń post 3 7 zgłoś do moderacji
2014-06-26 22:48 43%
38
odpowiedziano ponad rok temu przez elblążanka
Oj gienio gienio, mentalnie to miniona epoka jak czytam takie wypociny... Właśnie to trzeba zmienić, o losie tysięcy spółdzielców decyduje garstka popleczników prezesa, która w ogóle nie rozumie nad czym debatuje i za czym głosuje... I obiema rękoma podpisuję się za tym by blady strach padł na wszystkie spółdzielnie mieszkaniowe, nie tylko na te elbląskie...
oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
2014-06-26 22:38 86%
39

odpowiedziano ponad rok temu przez .....
Nie rozumiem czemu pan Lewandowski tak szumnie wypowiada się o prawach spółdzielców czyżby nim był? I czyjego interesu broni.... to ciekawe zagadnienie warto nad tym się zastanowić co nim kieruje ?
odpowiedz oceń post 6 1 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-26 22:50 38%
40
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Karta Etyczna Mediów. Ale podobno w trakcie refe3rendum płacił mi Palikot .... Teraz podobno płaci mi PiS.... A I jeszcze Gang Kulawego ... Che się Pan dołożyć ? Numer konta czy w gotówce >??? Normalnie jakbym słuchał o zaplutych karłach rekacji.....
oceń post 3 5 zgłoś do moderacji
2014-06-26 22:42 83%
41

odpowiedziano ponad rok temu przez Kto za tym stał ??
Państwo Nas zapraszają ?? Czy otworzył jeden mieszkaniec ?? I żeby niby dziennikarz tak się pchał ?? Co to stadion ? W sądzie się spotkamy ?? Pewnie Spółdzielnia zgłosi wtargnięcie , zapewne. To co tu się dzieje to skandal ?? Skandaliczne to jest Twoje zachowanie , bo podnosisz głos . O który nikt Cię młody człowieku nie pytał . Zostaliśmy zaproszeni przez część członków spółdzielni , których i ilu ?? I dlaczego inni o tym nie wiedzą . Co za banalny tekst .
odpowiedz oceń post 10 2 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-06-26 22:56 38%
42
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Proponuję zapytać o to przewodniczącego Walnego... Człowiem młody ale mądry ... Proponuję też nie zabierać nikomu głosu bo to dar to Boga nie od Pana....
oceń post 3 5 zgłoś do moderacji
2014-06-26 22:45 43%
43

odpowiedziano ponad rok temu przez ja
Największa plotkara z osiedla też tam siedzi, a wieczorami butelki pod balkonami zbiera, a jej piesek sra na trawniki, przykład idzie z góry... gówniany zarząd=gówniane trawniki, śmiechu warte, banda złodziei...
odpowiedz oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
2014-06-26 22:49 50%
44

odpowiedziano ponad rok temu przez Moim zdaniem.
Moim zdaniem, sprawa śmierdzi. Czas tym zainteresować media ogólnopolskie. Prezes ZAKRZEWA na pewno wyprowadza kasę spółdzielni na swoje konto.
odpowiedz oceń post 10 10 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.