najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-10-01 14:11 70%

Zadyma pod klubem Oxiden. Trzy osoby zatrzymane

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

W sobotni wieczór pod klubem Oxiden doszło do starcia pomiędzy grupą gości a ochroną lokalu. Wywiązała się bójka zakończona zniszczeniem samochodu oraz interwencją policji. Trzy osoby zostały zatrzymane do wyjaśnienia.

Z informacji naszego Czytelnika wynikało, że w zdarzeniu brała udział grupa osób z Gdańska. Podobno chcieli wejść na teren dyskoteki Oxiden. Doszło do starcia z pracownikami ochrony klubu. W wyniku bójki został również zniszczony jeden ze stojących samochodów. Według informacji Czytelnika, mogło chodzić o jakieś porachunki gangsterskie.

Elbląska policja potwierdza, że do zdarzenia w sobotni wieczór doszło. Jednak był to raczej chuligański wybryk niż porachunki światka przestępczego.

- Trzy osoby są zatrzymane pod zarzutem wywołania bójki z ochroną klubu – wyjaśnia asp Krzysztof Nowacki z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. – Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem. Grupa osób, część z Gdańska, próbowała wejść na teren dyskoteki bez opłaty. Twierdzili, że nie muszą płacić. Doszło do wyzwisk i gróźb kierowanych pod adresem pracowników ochrony.

W końcu rozegrała się bójka pomiędzy nimi i ochroniarzami. Doszło też do uszkodzenia jednego ze stojących w pobliżu dyskoteki samochodu. Interweniowali elbląscy policjanci, którzy zatrzymali trzech prowodyrów zamieszania pod dyskoteką. Obecnie te osoby są przesłuchiwane przez funkcjonariuszy.
 

oceń wątek 21 9 zgłoś do moderacji
2013-10-01 14:54 77%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Jarek
ten klub ma strasznie nie kompetentną ochrone nakoksowanych tępych karków którzy tylko wzniecają zamieszanie i agresje... nic dziwnego że w końcu ktoś zareagował byłem w tej dziczy z moja dziewczyną w piątek pierwszy i ostani raz pierwszy raz widziałem by ktoś tak się znęcał teleskopówkami na pijanych gościach klubu. Wstyd mi było przed dziewczyna że ją wziąłem na taki wiejski balet... :/
odpowiedz oceń post 27 8 zgłoś do moderacji
2013-10-03 11:05 0%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Kaziu dziad
Fanzolisz głupoty kolego ale nie jak nie przyjdziesz to twoja dziewczyna sama przyjdzie bo jest fajnie
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-10-01 16:01 40%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Jarosław
Jarek ty chyba jestes z Gdanska, tutaj takie rzeczy mało kiedy mają miejsce...
Wyjatkiem jest stary "tygrys"... teraz chyba "Alien". A ludzie z Gdańska to poprostu nikt ich w Elblągu nie trawi :) Wszędzie dostaną wpizde...
odpowiedz oceń post 6 9 zgłoś do moderacji
2013-10-01 19:22 56%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez Jarek
jarosław w dupie byłeś i gówno widziałeś
oceń post 5 4 zgłoś do moderacji
2013-10-01 19:40 74%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez Makaron
W Elblągu to nie lubią samych siebie, nie lubią Gdańska, nie lubią Olsztyna, ot taka wiocha obsiana burakami i kartoflami!
oceń post 14 5 zgłoś do moderacji
2013-10-01 17:04 38%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez jaPolak
Może niech PO i Tusk zajmie się dyskotekami i zamyka je. Co tydzień na dyskotekach królują alkohol wśród nieletnicch, narkotyki i zadymy. Tusk zamyka bezpieczne stadiony, bo tam kształtują się narodowe wartości, które dla faszystów mogą być niebezpieczne w kontekście przyszłych wyborów. Dlatego ogłupiajmy naród w dyskotekach.
odpowiedz oceń post 8 13 zgłoś do moderacji
2013-10-01 19:56 31%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez jaWolak
Lepiej niech PIS i Jarosłwaposkezbaw zlikwiduje dyskoteki jako siedliska wszelkiego zła i szatana! Przykład dał Wilk w Elblągu przez którego nie bedzie nowego stadionu!!!
oceń post 4 9 zgłoś do moderacji
2013-10-01 20:57 18%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez jaPolak
Stadionu nie będzie dzięki PO, które wydawało miliony na nowe projekty, a wróciło do pomysłu Słoniny. Do tego stracili sporo czasu. A z czego miasto miało dołożyć 12 mln zł do tego brzydkiego nowego stadionu? Ktoś planuje budowę stadionu a nie ma na to kasy. Ot POlityka!
oceń post 2 9 zgłoś do moderacji
2013-10-01 22:35 42%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez jaWolak
Stadionu nie będzie dzieki Wilkowi i PIS bo oddali ciule kasę Olsztynowi! Te 12 baniek mogli spokojnie wziąć z obligacji ale do tego trzeba miec jaja a nie fistaszki! Jeszcze jedno projekt stadionu był zupełnie nowy, nie ten co za Słoniny więc nie kłam pisiorski hejterze!
oceń post 5 7 zgłoś do moderacji
2013-10-01 17:42 0%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez ktoś
To ochroniarze są z Gdańska...a debil z Elbląga chciał wejść na krzywy ryj...
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2013-10-01 17:55 64%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez Emila
Długo nie było trzeba czekać. Wiejska potupajka!
odpowiedz oceń post 7 4 zgłoś do moderacji
2013-10-01 20:24 17%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez Kamila
hehe nie badz smieszna Emila. Na wiejska potupaje nie przychodzi 1500 ludzi. Chyba ze u was w cyt "pegieeźe"
oceń post 2 10 zgłoś do moderacji
2013-10-01 19:12 71%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez mietek
zero kultury beznadzieja ....zeby stac w kolejce 50 min a potem przy barze zeby kupic piwo kolejne 50 min szkoda czasu a ochrona raczej koksiki ktorzy mogo ponawalac pijanych
odpowiedz oceń post 10 4 zgłoś do moderacji
2013-10-01 20:23 27%
14
odpowiedziano ponad rok temu przez Kamila
mietek to mozesz wode z kibla pic za free
oceń post 3 8 zgłoś do moderacji
2013-10-01 19:53 54%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez GD
wiejska potupajka, wiesniaki, dresiarze.. smieszy mnie to .. PRzeciez Ty wy ludzie z elblaga tam chodzicie.. sami siebie wyzywacie.
odpowiedz oceń post 7 6 zgłoś do moderacji
2013-10-01 21:36 40%
16
odpowiedziano ponad rok temu przez kicha
zeby przychodzili ludzie z elblaga to nie bylo by tak zle ale wchdozisz i pierwsze co pachnie potem - pasłęk nowy dwór braniewo 80%
oceń post 6 9 zgłoś do moderacji
2013-10-03 10:58 0%
17
odpowiedziano ponad rok temu przez Kazik dziad
I masz kolego racje .....chodzę tam od otwarcia i jest spoko a te karki w gajerach tez bez sensu nikogo nie wypraszaja dymu kręcą pijani klubowicze bo nie raz widziałem a najwiecej pomiędzy sobą.
oceń post 0 7 zgłoś do moderacji
2013-10-01 20:05 55%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez Paula
Ja to bym to napisała tak bo widziałam ze wpadło 20 osób z kominiarkami i z palami i zostało uszkodzone kilkadziesiąt samochodów w tym auto właściciela audi Q7 a ochrona przestraszyła się i uciekła do lokalu zamykając się w nim ... już tam na pewno nie pójdę zrobiło się niebezpiecznie
odpowiedz oceń post 6 5 zgłoś do moderacji
2013-10-03 11:18 0%
19
odpowiedziano ponad rok temu przez Kazik dziad
Paula ja tam byłem z narzeczona do końca .... Ochrona czyli karki zjebali z zasięgu zucanych cegieł a mnie i dziewczynie kazali wejść do lokalu dla naszego bezpieczeństwa , potem poszli w kierunku tych debili w kominiarkach to rozwalili szybyby w samochodach i uciekli , ja się tam dobrze bawie i pól Elbląga tam chodzi.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-10-01 20:53 50%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez wolak
hmmmmmmmmmmm ktos tu dobrze pisze 1500 osob z tego co mi wiedomo to juz jest impreza masowa, i co tu sie nikt tym nie interesuje . Wczesniej to o malo nie zjedli wlasciciela a teraz wladze nawet nie reaguja.
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2013-10-01 20:55 64%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez Gary
Wydaje mi się, że to wina klubu ochrony właścicieli dlaczego o różnych borutach słychać w Oqidenie , Bowlingu a za to o Alienie i Epoce cisza. Ja wole chodzić tam gdzie w miarę ( bo w całej Polsce ciężko o bardzo bezpieczną dyskoteke) jest bezpiecznie więc zostaje przy Alienie i Epoce może niektórzy mówią, że tam jest wiocha ale tam ludzie przychodzą się bawić a nie nawalać po ryjach:) No ale jest to też wina naszego społeczeństwa nie ma co ukrywać ;)
odpowiedz oceń post 9 5 zgłoś do moderacji
2013-11-02 21:03 0%
22
odpowiedziano ponad rok temu przez m&m
W alienie bezpiecznie? Od lat wiadomo że to mordownia i szybciej tam w mordę dostaniesz niż się pobawisz..raz byłem świadkiem jak kolesie sobie urządzali wieczór kawalerski i jeden z nich najbardziej spokojny taki lamusek oberwał w szyję potłuczoną butelką..trafił do szpitala w ciężkim stanie..jakby oberwał w tętnice to byłoby po nim..a to nie pierwsze takie wydarzenie..nie raz czy ja czy moi koledzy byliśmy świadkami borut albo zdarzało się że ochrona była zaczepna więc o Alienie w życiu bym nie powiedział że jest bezpiecznie..nie licząc uczęszczanej przez nas sali bilardowej..
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-11-18 15:53 0%
23
odpowiedziano ponad rok temu przez Barman
O Alienie i Epoce sie nie słyszy bo zamykają lokale o 1-2 to Elbląska ,,elita" nie zdąży jeszcze wypić ,,najtańszego" piwa i udawać gangstera. Niestety tam gdzie jest dużo ludzi będą zadymy bo w Elblągu jest za dużo cwaniaków co uważają że dużo mogą a jak już trafią na psiarnie to sypią każdego z zapłakanymi oczkami.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-10-01 21:30 25%
24

odpowiedziano ponad rok temu przez Twój nick
O której miało miejsce to zdarzenie - wie ktoś?
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2013-10-01 22:02 67%
25

odpowiedziano ponad rok temu przez wojjjttiii
Kurde ja Bylem i nic nie widzialem ;D
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2013-10-01 22:11 25%
26

odpowiedziano ponad rok temu przez Bożenna
Strasznie brzydko tam jest !!! kto robił wystrój??? Tego architekta brać nie trzeba. Napiszcie kto, bym go nie brała do projektu domu
odpowiedz oceń post 2 6 zgłoś do moderacji
2013-10-01 22:22 60%
27

odpowiedziano ponad rok temu przez bentley
pół miasta wie, że za ochronę w tej dyskotece odpowiada były pracownik Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, a obecnie "cichy" wspólnik głównego właściciela, może więc chodzić o porachunki osób z którymi pan RJ miał styczność w ostatnich latach?
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2013-10-02 00:25 50%
28

odpowiedziano ponad rok temu przez bn
Ten pan R. to ma za uszami. Radzę się zastanowić - to uwaga do właściciela!
odpowiedz oceń post 4 4 zgłoś do moderacji
2013-10-02 05:01 38%
29

odpowiedziano ponad rok temu przez aleksandra81
tak Ja JAwor tam rzadze i wyjebie chwastow......a i tak nasz balet jest bezkonkurecyjny...nie jak inne dziury epoka itd
odpowiedz oceń post 3 5 zgłoś do moderacji
2013-10-02 08:55 43%
30

odpowiedziano ponad rok temu przez clubowicz
Ale ty jestes jawor teraz madry a ja na twoim miejscu wstydzilbym sie wyjebales najlepszego kolege w powietrze jestes ku.......... i cw......... a obecnym wlascicielom lizesz dupe bo jestes zwyklym sprzedawczykiem panie darku nie jedno bym mogl panu opowiedziec a wiem naprawde duzo jawor to kawal h.....uwazalbym na niego.
odpowiedz oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
2013-10-02 09:01 60%
31

odpowiedziano ponad rok temu przez yataman
a kto normalny i po co chodzi w tego typu miejsca? tzreba naprawde upasc nisko zeby tam chodzic. A tak wogole to co sie stalo z disco imperiale?
odpowiedz oceń post 6 4 zgłoś do moderacji
2013-10-02 09:38 33%
32

odpowiedziano ponad rok temu przez inc
a może wlosi przyjechali przejąć lokal heheheh
odpowiedz oceń post 2 4 zgłoś do moderacji
2013-10-02 10:14 0%
33
odpowiedziano ponad rok temu przez wiemmmmmmmmmmmm
kto wie ? moze wlasnie masz racje ?
oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2013-10-03 11:31 0%
34
odpowiedziano ponad rok temu przez Kazik dziad
Nadaja się tylko pieczenia pizzy i makaronu na uszy nawijac.
oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2013-10-02 09:58 25%
35

odpowiedziano ponad rok temu przez clubowicz
jak to co z imperiale to jeszcze nie wiecie? Zostali zaszantozowani a marco zostal oklamany przez jawora i wyjeba.....w powietrze. Nie mowie ze jest k......a swiety tyle tylko ze mial falszywych przyjaciol
odpowiedz oceń post 2 6 zgłoś do moderacji
2013-10-02 10:14 40%
36
odpowiedziano ponad rok temu przez Jawor
Woził wilk razy kilka, powieźli i wilka.
oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2013-10-02 11:03 57%
37
odpowiedziano ponad rok temu przez inc
za raz za raz a ci których ten twój wloski idol wywalil co maja powiedzieć szczęście ze pojechal pizze krecic bo ludzie już w desperacji byli
oceń post 4 3 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.