najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

rozwój elblag.net

masz wpływ na rozwój elblag.net i podserwisów - podziel się uwagami
eijk
2012-08-08 15:02 100%

Fotki Elbląga w jednym miejscu

rozpoczęty ponad rok temu przez Artur Borkowski

Serwisy społecznościowe, portale umożliwiające wymianę linków i zdjęć, są obecne w świadomości większości internautów na świecie. Do momentu, kiedy zależy nam na treściach ogólnych, bez wyraźnie zaznaczonych kategorii czy zakresu terytorialnego, spełniają one nasze oczekiwania.

Inaczej jest jednak, kiedy szukamy zdjęć konkretnych, jednego miasta, regionu, czy wręcz ulicy. Zalew danych odczuwalny w wyszukiwarkach i serwisach ze zdjęciami jest przytłaczający. Zostają nam wtedy miejskie portale albo strony / profile fotografów. Aby więc znaleźć dużo ciekawych zdjęć, przykładowo Elbląga – trzeba się sporo nagimnastykować. O wyszukaniu konkretnego tematu, np. zdjęć samej starówki – należy niestety zapomnieć...
 
Od samego początku planowania, wdrażania i uruchamiania platformy elblag.net stawiamy na nowoczesność i intuicyjność. Obserwujemy podobne portale, zestawiamy je ze swoimi pomysłami... i powstają strony niespotykane nigdzie wcześniej.
 
Foto.elblag.net jest serwisem, którego głównym celem jest stworzenie największego elbląskiego albumu fotografii.
 
Jest on kierowany do wszystkich, którzy z robienia zdjęć czerpią przyjemność. Pasja jest głównym kryterium umieszczania zdjęć. Nie dzielimy autorów na lepszych i gorszych, nie narzucamy technicznych ograniczeń, nie sortujemy i nie kasujemy zdjęć nieudanych.
 
Do Waszej dyspozycji oddajemy miejsce w Internecie, gdzie możecie zamieszczać zdjęcia wybitne i takie, które zostały zrobione w pierwszej minucie przygody z aparatem fotograficznym. Wszyscy, którzy umieszczą swoje fotki mogą liczyć na pomoc, wsparcie, słowa uznania i miejmy nadzieję słowa konstruktywnej krytyki. Zdjęcia można komentować i oceniać. 
 
Aby dodać swoje prace, trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem. Serwis nie posiada ograniczeń co do ilości dodanych galerii i zdjęć. System dodawania prac jest prosty i intuicyjny, umożliwia dodawanie wielu zdjęć jednocześnie, ustawianie kolejności wyświetlania, podawanie tytułów, tagów i opisów, itp. Ceniąc prywatność każdego użytkownika serwisu dajemy też możliwość zablokowania galerii hasłem i stworzenie jej dla wybrańców.
 
Tematyka zdjęć w serwisie jest bardzo zróżnicowana. Główny nurt jest związany z naszym miastem i regionem. Niemniej jednak interesujący jest każdy aspekt związany z naszym odczuciem piękna i estetyki.
 
Zapraszamy do tworzenia jedynego takiego miejsca w Internecie. Namawiamy do dyskusji i oceniania zdjęć. 
 
Foto.elblag.net jest serwisem dla nas wszystkich. Z doświadczenia wiemy, iż wiele zdjęć zostaje zaszufladkowanych w katalogach na dyskach twardych lub płytach DVD. Po kilku latach nie umiemy ich nawet odszukać. Umieszczenie zdjęć dzisiaj w naszym serwisie będzie wspaniałą pamiątką w przyszłości...
 
foto.elblag.net - wiele Elbląga w jednym miejscu...
oceń wątek 15 0 zgłoś do moderacji
2012-08-08 20:48 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez tobi
super serwis - jak się rozrusza to będę tam często wchodził - na razie kilka fajnych zdjęć i czekam na resztę!
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Blue_Marine
2012-08-09 09:15 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Blue_Marine
Niech się mury pną do góry sialalalalalal serwis całkiem spoczko ale brakuje mu np galerii osobistych, integracji ze spolecznosciowkami, mozliwosc dodawania dluzszych notatek (takich mikroartykolow) tez bylaby niezgorsza... daje 7/10
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-08-09 11:31 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez green eyes
Szkoda, że w Elblągu nie ma takich drapaczy chmur jak na powyższej fotce;) Apropos foto.elblag.net - dla osobnika, który chce znaleźć zdjęcia (załóżmy, że z Dni Elbląga 2012), wchodząc w kategorię Kultura i rozrywka, na widoku powinny być wyszczególnione ostatnio załączone galerie i tytuły do nich. Teraz to wygląda jak groch z kapustą.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
eijk
2012-08-09 15:03 0%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez eijk
słuszna uwaga z tytułami galerii, wiemy o tym i będzie możliwość przełączania na listę zdjęć lub listę galerii - trzeba na tę opcję kilka dni poczekać
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
eijk
2012-08-09 12:00 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez eijk
społeczniościówka będzie, galerie osobiste można zakładać jako zdjęcia profilowe lub dodawać nowe galerie w kat. pozostałe - być może dodamy też kategorie osobiste - co do mikroartykułów to foto będzie sprzężone z blog.elblag.net i tam będzie można pisać do woli - i wtedy będzie 10/10 - pozdrawiam
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-10-24 12:53 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Michal


Elegancko :)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-10-25 23:56 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez zbych


fajny serwis, szkoda, że tak mało ludzi o Was wie, pewnie to się niedługo zmieni - sam się do tego troszkę przyłożę :)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-02-15 17:09 0%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Lolo

Ludzie wejdzcie sobie na stronkę nowego serwisu......................plTutaj możecie poszukać ciekawych zdjęć i nie tylko. Na portalu .......................pl macie najciekawsze zdjęćia i filmy z całego internetu.Pewnie znajdziecie też z Elbląga.Serwis tworzą użytkownicy którzy dodają codziennie mnóstwo materiałów w 30 kategoriach. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-02-19 19:31 0%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez Bogdan
;)))))
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.