najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

sport

forum przeznaczone dla miłośników sportu
Bartosz Gas
2013-01-16 08:06 100%

Brazilijskie Jiu – Jitsu i Krav Maga. Uczyli się, jak poradzić sobie z napastnikiem

rozpoczęty ponad rok temu przez Bartosz Gas

W minioną sobotę w Elblągu odbyło się kolejne seminarium mieszanych sztuk walki. Tym razem zaprezentowano brazylijskie Jiu – Jitsu i Krav Magę. Zajęcia odbyły się w Szkole Muzycznej przy ulicy Traugutta, a gościem specjalnym seminarium był Tomasz Arabasz, posiadacz brązowego pasa BJJ, reprezentujący Berserker’s Team Olsztyn.

Organizatorem seminarium była Szkoła Walki Krav Maga TAURUS Miłosza Pawłowskiego i Rebel Team Olsztyn Krzysztofa Lewickiego. Choć zajęcia były bardzo wymagające, chętnych i uczestników do 3 godzinnej nauki jiu – jitsu pod okiem profesjonalisty nie zabrakło. Uczestnicy pod okiem doświadczonego trenera uczyli się, jak poradzić sobie z napastnikiem w parterze, jak wyzwolić się z jego chwytu na głowę, jak zrobić ścisk i klamrę na nogi, ręce, ale także jak samemu doprowadzić do takiej pozycji w przypadku zagrożenia.

Organizatorzy seminarium obrali sobie za cel zademonstrowanie, jak w systemie samoobrony Krav Maga, możliwe jest użycie technik innych sztuk walki.

- Z nowym rokiem w szkołach walki Krav Maga Taurus Team i Rebel Team wprowadziliśmy nowe profile szkoleniowe Fight, Grappling – mówi Miłosz Pawłowski. - Rozpoczynamy cykl szkoleniowy dla tych, którzy chcą się nauczyć nie tylko technik samoobrony Krav Maga, ale także formuły walki sportowej w stójce i parterze, jak brazylijskie JJ. Nie ograniczamy się do jednego systemu, ponieważ chcemy wielopłaszczyznowo szkolić naszych podopiecznych.

Jak przyznaje właściciel Krav Maga TAURUS, szkoła wychodzi z założenia, że najlepszym sposobem nauki jest trenowanie konkretnych formuł walki u specjalistów - trenerów z danych dyscyplin. Stąd nawiązano współpracę z Berserkers Team Olsztyn prowadzonym przez Tomasza Arabasza, który będzie prowadził w Elblągu profil GRAPPLING.

- Celem, który nam przyświeca jest realne wyszkolenie ludzi, którzy u nas trenują. Dlatego też nie wszystkie treningi należą do łatwych, wierzymy jednak, że jest to dobra inwestycja, która zaprocentuje wysokim poziomem wyszkolenia w sekcjach - dodaje instruktor Krav Magi Miłosz Pawłowski.

Seminaria mieszanych sztuk walk organizowanych w naszym mieście, cieszą się coraz większą popularnością. Jego uczestnikami są nie tylko osoby młode i jak to się głównie przyjęło - panowie, ale także przedstawicielki płci pięknej. Wskazuję to na coraz większą aktywność elblążan, zwłaszcza w sportach walki.

 
oceń wątek 44 0 zgłoś do moderacji
2013-01-16 09:57 100%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez fighter
chcemy wiecej mma!
odpowiedz oceń post 4 0 zgłoś do moderacji
2013-01-16 10:30 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Area
Ale mordy...
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2013-01-16 15:15 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez ;)
Mordy jak z kryminału ;)
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2013-01-16 15:40 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez becia
ale przystojniaki :)
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2013-01-16 17:52 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez bjj
JIU jitsu to bjj, ju jitsu to japońsczyzna, zmiencie to, tak samo film na yt i badzcie rzetelni w tym co robicie
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2013-01-23 19:08 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez byku
co walicie w gacie na sam ich widok cieniasy ;)
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.