najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.

forum przeznaczone dla miłośników sportu
Concordia z pierwszą wygraną przy Krakusa
2014-10-04 17:49 100%

rozpoczęty ponad rok temu przez Michał Libuda

Zaciąg obcokrajowców tym razem pokazał klasę. Hikaru Kawasikaya jak będzie strzelał takie bramki to zyska przydomek, bardziej znany jak ten bohatera japońskiej kreskówki. Concordia wygrała po dobrym widowisku 3-0 i to jest pierwszy trumf gospodarzy na własnym stadionie.

Jak strzelano bramki?

7 minuta 1-0 – Zagranie w pole karne gdzie Kawasakiya zdołał trafić do bramki rywala

10 minuta 2-0 – Piłkę z narożnika pola karnego posłał do bramki Kameruńczyk Jean Cloud Onduoha

54 minuta 3-0 – Kawasakiya zdecydował się na strzał z dystansu i piłka zatrzepotała w siatce

To było interesujące spotkanie, w którym dużo się działo na boisku. Obydwa zespoły postawiły na atak jednak to gospodarze zdobywali bramki. Zadecydowały umiejętności indywidualne, w których lepsi byli zawodnicy trenera Kei Hoshikawy. Dobrze zagrał Przemysław Matłoka, który obronił trudny strzał w pierwszej części rywalizacji. Tym zwycięstwem Concordia coraz bardziej utrzymuje się w bezpiecznej strefie.

Concordia Elbląg - Dąb Dąbrowa Białostocka 3-0 (2-0)

Bramki: Kawasakiya 7', 52', Onduoha 10'

Concordia Elbląg: Matłoka – Lepczak, Lucas Santos, Ogawa, Naoki, Kawasakiya (70' Drozdowski), Tomczuk, Fujikawa, An, Essomba, Bukacki (79' Miecznik)

odpowiedziano ponad rok temu przez Mirosław Pelcio
Zatrudnić likwidatora Wilka w tym klubie do kompletu po przegranych wyborach , on szybko was wyprowadzi z kryzysu do okręgówki.
odpowiedz oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
2014-10-05 05:19 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez producent margaryny
Cieszmy sie ze za nasze pieniazki moga rozwijac sie chlopcy z Japonii, Afryki i szeregu innych krajow swiata. Elblag jest bogaty i moze sobie na to pozwolic.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Gifas
2014-10-05 14:00 0%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
no niestety, nasi nie dawali rady to trzeba bylo importowac Xd ale spokojnie, nasi pilkarze zawsze moga wystartowac w KSW:D
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-10-06 20:08 0%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez oldgringus
Nasi juniorzy z Conki zdobyli brązowy medal mistrzostw Polski, ale już w pierwszych kolejkach III ligi okazało się, że są za słabi na dorosłą ligę. Trzeba bylo wzmacniac sklad z zewnątrz.
2014-10-06 07:54 33%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez lipka
Komus zazdrosc tylek sciska ,ze conceczka wygrala.Tak trzymac i cieszmy sie z kibicowania.Do przodu grajmy swoje i punkciki zdobywajmy.