najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

sport

forum przeznaczone dla miłośników sportu
Hiszpanie w Concordii. Brat Alexa Songa
2014-01-10 07:00 85%

Hiszpanie w Concordii. Brat Alexa Songa

rozpoczęty ponad rok temu przez Michał Libuda

W mediach pojawiło się dużo informacji na temat inwestycji hiszpańskiej grupy menedżerskiej w Concordii Elbląg. Przeglądając Twittera widać, że ten projekt jest szeroko komentowany w tamtejszym środowisku piłkarskim. Kilku nowych zawodników ma trenować z zespołem.

Oprócz nowego trenera będzie również asystent z Hiszpanii. To Andres Alcolea Leon.



Z nowych graczy znaleźliśmy Hectora Faure. To zawodnik, który występował w klubach z Hiszpanii w tym w FC Genet. Oto tweet, który napisał z Elbląga.



Wstawił również nasz artykuł na Instagram



Artykuł na temat przejścia tego zawodnika do Concordii pojawił się w miejscowym portalu internetowym condospelotas.es.

- Mój agent zaproponował mi ofertę przejścia i nie wahałem się. - mówi. Cały artykuł tutaj.
Jak informują hiszpańskie agencje prasowe,  w Concordii będą również występować Willy Song brat Alexa z FC Barcelona, Alfredo Zapata. Czyżby zawodnicy z krajów, gdzie kryzys jest również w piłce szukali innych klubów nawet za granicą? W Jagielloni Białystok Dani Quintana przyszedł z III ligi a jest jednym z najlepszych graczy w rozgrywkach.
 

oceń wątek 11 2 zgłoś do moderacji
2014-01-10 10:16 33%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez magmatik
Alex Song już dawno nie jest zawodnikiem Arsenalu. Aktualnie gra w FC Barcelonie.
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2014-01-10 10:27 25%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez nanana
oj panie Michale.... Alex nie występuje już w arsenalu.... ktoś tu przespał okno transferowe jakiś czas temu :)
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2014-01-10 10:41 29%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Michał
W Barcelonie Song występuje tak często, że zapomniałem o tym, że jest w tym klubie
odpowiedz oceń post 2 5 zgłoś do moderacji
2014-01-10 12:55 25%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez edmund
Z g... bata nie ukrecisz
odpowiedz oceń post 2 6 zgłoś do moderacji
2014-01-11 09:53 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez pan Piotr
Podniecasz sie, twittujesz, piszesz o jakis chlopaczkach co amatorsko kopia pilke. Szkoda pradu. Ogarnij side. Za 4 lata zadnego hiszanskiego nazwiska nie bd w polskiej lidze
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.