najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

sport

forum przeznaczone dla miłośników sportu
Marek Kucharczyk: Profesjonalizm kluczem sukcesu Biegu Piekarczyka
2015-06-14 16:50 60%

Marek Kucharczyk: Profesjonalizm kluczem sukcesu Biegu Piekarczyka

rozpoczęty ponad rok temu przez Michał Libuda

Na Starym Mieście odbył się VII Bieg Piekarczyka. W imprezie wzięło udział mnóstwo sportowców, w tym niemała grupa obcokrajowców. Na temat organizacji wypowiedział się Marek Kucharczyk, specjalista do spraw marketingu i reklamy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu

Wydaje się, że Bieg Piekarczyka wywalczył sobie mocną pozycję wśród mieszkańców Elbląga

Oczywiście. W tym roku pobiliśmy rekord uczestników. Wydaliśmy 515 pakietów startowych. Oprócz tego w biegach dla dzieci mieliśmy ponad 400 uczestników, więc razem w naszej imprezie wystartowało około 1000 ludzi! To jak na Elbląg liczba bardzo duża. Bieg Piekarczyka myślę, że jest największą imprezą, z udziałem zawodników z poza Elbląga, w naszym mieście.

Czy Bieg Piekarczyka jest największą tego typu imprezą w województwie?

Myślę, że jesteśmy liderem.

Podium tym razem jest zdominowane przez zawodników z Białorusi. Czy to znaczy, że Bieg jest coraz bardziej popularny za granicą?

Współpracujemy z naszymi miastami partnerskimi. Na dodatek promujemy się na wielu imprezach biegowych czy na portalu maratonypolskie.pl, który jest największym internetowym źródłem wiedzy o biegach w Polsce. Tam zagraniczni biegacze mogą zapoznać się z naszym Biegiem.

Jakie jeszcze nacje wystartowały w Biegu Piekarczyka?

Wystartowali biegacze z Holandii, Francji, Ukrainy, Czech. Nas najbardziej cieszy liczba elblążan, którzy zdecydowali się uczestniczyć w Biegu. Widać, że są zadowoleni z organizacji tego wydarzenia.

W tym roku Bieg Piekarczyka zaskoczył kilkoma zmianami

Gdy przejmowaliśmy imprezę 3 lata temu wystartowało wówczas tylko 120 zawodników. Teraz jest więcej. Oprócz tego zastosowaliśmy elektroniczny pomiar czasu. Do dyspozycji zawodników było profesjonalne biuro zawodów czy rejestracja online. Wokół imprezy znajdują się stoiska sportowe.

oceń wątek 3 2 zgłoś do moderacji
2015-06-14 19:57 82%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Pani Piekarczykowa
Wywiad krótki, w dodatku ma się wrażenie, jakby pytania zadawane były na siłę. Do tego brak wyraźnego zakończenia rozmowy... Wygląda jakby autor nie przemyślał do końca tego, jak miałby wyglądać jego tekst.. Spojrzałam potem kto pisał tekst i wszystko wydało się jasne - red. Libuda
odpowiedz oceń post 9 2 zgłoś do moderacji
2015-06-14 22:19 22%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez ursus
a ty ponizej to kto? pszczolkowski?
odpowiedz oceń post 2 7 zgłoś do moderacji
2015-06-15 05:30 33%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez KR
wywiad krótki, szkoda bo bieg naprawdę ciekawy, chętnie bym dowiedziała się więcej. w następnym roku też będzie?
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2015-06-15 08:33 50%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez cieciorka
Jako uczestniczka maratonu potwierdzam, że to świetna impreza i ilość mieszkańców Elbląga mnie zaskoczyła tak biegnących jak i dopingujących! Organizacyjnie bardzo ładnie przygotowana impreza. Panie Marku gratulacje. Co do tego pseudo wywiadu no cóż jaki "redaktor" taki tekst-żenujące i jak znam człowieka to wykasuje mój wpis!
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2015-06-15 10:18 25%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez kowalski
skoro bieg odbywał się na Starym Mieście to dlaczego pół ZAWODZIA było zamknięte ???
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2015-06-15 16:09 33%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez mil
niezatapialny Kucharczyk się pojawił
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.