najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

sport

forum przeznaczone dla miłośników sportu
Nel Cybulska
2013-08-11 12:28 78%

Nocne życie miasta to nie tylko imprezy. Gdzie spotkasz elblążan po zmroku?

rozpoczęty ponad rok temu przez Nel Cybulska

Jeśli zdarza ci się wychodzić na nocne spacery, z pewnością nie dziwi cię widok oblężonych ścieżek rowerowych i biegaczy. Kiedy robi się ciemno, jedni elblążanie układają się wygodnie w swoich łóżkach, inni zaś ubierają się wygodnie, i uprawiają sport pod osłoną nocy.

Popularne miejsca, w których można spotkać amatorów nocnej aktywności fizycznej, to nie tylko bieżnie i boiska sportowe. Wieczorową porą nie jest niczym niezwykłym, kiedy na ulicach nie ma ani jednego samochodu, zaś po wyznaczonym do tego pasie jedzie kilkunastu rowerzystów.

Elblążanie w sportowej odzieży, najczęściej ze słuchawkami w uszach, równie chętnie pojawiają się w centrum miasta, w biegu pokonując kilometry przy blasku księżyca.

-  Wolę wieczorem biegać, bo jest ładniej. Lubię jak świecą latarnie. Jest lepsze powietrze i mam więcej energii. Próbowałam wstawać o 6:00, to się strasznie męczyłam. Podobno da się przyzwyczaić organizm, ale i tak wolę wieczory. Poza tym, jak mnie ktoś w dzień mocno zdenerwuje, to świetnie można wyładowac agresję - tłumaczy Michalina, która regularnie biega, kiedy robi się ciemno.

Nie odpoczywają także młodzi ludzie, którzy czerpią przyjemność z nocnych ćwiczeń w dobrze oświetlonym skateparku. 

- Ja myślę, że przede wszystkim dlatego, że jest cicho, spokojnie i nie ma gapiów, warto jest uprawiać ukochany sport nocą. Latarnie tworzą fajny klimat. Można włączyć sobie muzykę i oddać się całkowicie jeździe na prawie pustym parku, który w dzień jest oblegany - wyjaśnia jeden z elbląskich skaterów, który od 10 lat jeździ na deskorolce.

Wniosek jest jeden. Miasto żyje, ale trzeba otworzyć oczy, żeby dostrzec jego potencjał. Zwłaszcza teraz, kiedy noce przynoszą orzeźwienie po upalnych dniach, warto poświęcić sobie trochę czasu - nawet, jeśli wieczorną aktywnością miałby być leniwy spacer. 

oceń wątek 18 5 zgłoś do moderacji
2013-08-11 19:18 55%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez skatero
hehe, "nocnych cwiczen w skateparku", deskorolka to nie sport zeby uprawiac cwiczenia, tylko styl zycia i sposob wyrazenia wlasnego ja. Na deskorolce sie jezdzi. pozdro
odpowiedz oceń post 6 5 zgłoś do moderacji
2013-08-11 21:16 22%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez skejtmording
no fajnie masz deskorolka to pewnie dziedzina nauk scislych
oceń post 2 7 zgłoś do moderacji
2013-08-11 22:46 50%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez skateroero
w koncu nie wiele ma to wspolnego z fizyka hahaha
oceń post 5 5 zgłoś do moderacji
Nel Cybulska
2013-08-12 10:45 45%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez Nel Cybulska
Dla jednych jest to tylko sport, dla innych ten sport styl życia. Tym drugim można tylko pogratulować, że odnaleźli swoją pasję. Ja również pozdrawiam.
oceń post 5 6 zgłoś do moderacji
Jasna
2013-08-11 21:46 38%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Jasna
Rowery to by mnie zainteresowało :-)
odpowiedz oceń post 3 5 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.