najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

sport

forum przeznaczone dla miłośników sportu
Raff
2012-11-21 16:58 100%

Nowe Orliki już prawie gotowe – zobacz film

rozpoczęty ponad rok temu przez Rafał Kadłubowski

Na terenie szkół przy ulicach: Sadowej, Robotniczej, Rodziny Nalazków i Mickiewicza trwają prace wykończeniowe związane z budową kolejnych elbląskich Orlików. Postanowiliśmy odwiedzić z kamerą wszystkie cztery place budowy, by pokazać czytelnikom elblag.net, na jakim etapie znajdują się prace.

Przypomnijmy, że z końcem listopada do trzech istniejących w naszym mieście Orlików: przy Zespole Szkół nr 1 na ul. Korczaka, przy Szkole Podstawowej nr 14 na ul. Mielczarskiego oraz przy Szkole Podstawowej nr 6 na ul. Piłsudskiego, dołączą kolejne cztery tego typu obiekty sportowe.

W ostatnim roku funkcjonowania rządowego programu „Moje Boisko – Orlik 2012”, miastu udało się pozyskać dofinansowanie na budowę kompleksów sportowych wraz z zapleczami sportowo – socjalnymi: przy Szkole Podstawowej nr 16 na ul. Sadowej, przy Gimnazjum nr 2 na ul. Robotniczej, przy Szkole Podstawowej nr 9 na ul. Rodziny Nalazków oraz przy Szkole Podstawowej nr 4 na ul. Mickiewicza.

W ramach tych inwestycji powstają: boiska do piłki nożnej o wymiarach 30x62 m z nawierzchni syntetycznej typu „sztuczna trawa”, boiska wielofunkcyjne (do piłki koszykowej, piłki siatkowej,  piłki ręcznej) o wymiarach 19,1x32,1m z nawierzchni poliuretanowej, drenaż pod płytami boisk, oświetlenie i ogrodzenie terenu, ciągi komunikacyjne oraz budynki sanitarno-szatniowe (zaplecza socjalnego).

Budowa obiektów ruszyła we wrześniu. Wykonawcą robót jest firma Tamex Obiekty Sportowe S.A. z Warszawy. Koszt inwestycji to około 4,4 mln zł. Wszystkie prace przy Orlikach powinny się zakończyć do 28 listopada 2012 r.

 

oceń wątek 4 0 zgłoś do moderacji
2012-11-23 17:27 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Fillllllllip
Czyli za 5 dni Orliki? Hahahaha :DDDD jak tam wszystko rozkopane jeszcze
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2012-11-23 17:30 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez plywak
Na cholerę tyle tych orlików. Basenów w mieście brakuje i to nie chodzi mi o Aquapark tylko o zwykły basen, żeby na MOISR sie dostać trzeba chyba z miesiąc wcześniej się umówić, jak do lekarza
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2012-11-23 17:38 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Manfredo
ohahaha co za filmik, popłakałem się ze śmiechu a tak w ogóle zobaczymy jak to będzie z tymi orlikami, dużo jest nie używanych, zamykanych i w ogóle bez sensu
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2012-11-23 17:46 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez malcolm
orliki na których i tak nikt nie gra... dobry pomysł na zimę kończyć orliki
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2012-11-24 00:24 100%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez fan75
mi się muzyczka podobała na filmiku - z deka ironiczna, a emocje jak przy grze w szachy :)
odpowiedz oceń post 2 0 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.