najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.

forum przeznaczone dla miłośników sportu
Olimpia wygrywa z Warmią, Pietroń show
2014-08-23 18:18 50%

rozpoczęty ponad rok temu przez Michał Libuda

Olimpia Elbląg wygrała na wyjeździe 2-0 z Warmią Grajewo. Bramki dla gości zdobywał Łukasz Pietroń. Okazało się, że elblążanie nie mieli problemów ze zdobyciem kolejnych trzech punktów w III lidze. Przyjechali jak po swoje i zgarnęli pulę.

Trener Adam Boros wystawił podobny skład, jak w poprzednim meczu ze Zniczem Biała Piska. Widać, że wykrystalizowała się podstawowa jedenastka. Szkoleniowiec znów zaufał Jakubowi Bojasowi. Jak na razie napastnik jeszcze nie zdobył bramki dla Olimpii Elbląg. Jednak wydaje się być trochę bardziej wszechstronny jak rywalizujący z nim Anton Kołosow.

Olimpia przeważała od pierwszych minut. Zespół gospodarzy zdołał zagrozić bramce Kacpra Tułowieckiego jednak strzał Domurata był niecelny. W 12 minucie zanaczył się na boisku Łukasz Pietroń. Strzał tego zawodnika obronił bramkarz zespołu z Grajewa.

Szarżował Damian Szuprytowski, piłka minęła bramkę po zagraniu Kamila Graczyka, strzały Bojasa i Ressela bronił Geniusz. Bramka dla Olimpii była coraz bardziej prawdopodobna.

W 33 minucie celnym strzałem popisał się Pietroń, który na bramkę zamienił dośrodkowanie Szuprytowskiego. Podobna akcja i Szuprytowski notuje drugą asystę przy bramce Pietronia. Tym razem w 42 minucie spotkania. W drugiej części kolejne sytuacje dla Olimpii Elbląg. Jednak Warmia miała prawdziwego geniusza w bramce, który sprawił, że goście zdobyli tylko dwa trafienia. Okazji nie wykorzystał Kamil Kopycki a Michał Ressel trafił w słupek. Honorową bramkę dla gospodarzy zdobył Gutowski w końcówce rywalizacji.

Warmia Grajewo - Olimpia Elbląg 1-2 (0-2)

Bramki: Gutowski 90' - Pietroń 33', 42'

Warmia Grajewo: Gieniusz - Randzio, Domurat, M.Tuzinowski, Jagłowski, Chyliński (46' P.Górski), Kozikowski (80' Gutowski), Matysiewicz (70' Mikucki), D.Tuzinowski (46' Cybulski), Sypytkowski, Dzierzgowski

Olimpia Elbląg: Tułowiecki - Maciążek, Iwanowski, Szawara, Ressel, Kowalczyk, Stępień (60' Pietrewicz), Pietroń (70' Kopycki), Graczyk (80' Kuczkowski), Szuprytowski, Bojas (64' Kołosow)

oceń wątek 5 5 zgłoś do moderacji
2014-08-24 10:49 20%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez kicia
OLIMPIA prezentuje słaby poziom gry i nie mówcie o ich awansie bo go nie będzie.Pietroń czy Graczyk,ale mi zawodnicy.Prezentują niski poziom gry.Cala drużyna jest słaba.
odpowiedz oceń post 2 8 zgłoś do moderacji
2014-08-24 12:30 50%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez kibic
Kicia martw się o swoją drużynę z Krakusa a nie martwisz się o innych...

odpowiedziano ponad rok temu przez Wilk
OLIMPIA to słaba drużyna i o awansie niech zapomni bo go nie będzie.To tylko marzenie i pusta gadka.Słabi zawodnicy.Słaba Olimpii gra.KOPANINA I TYLKO KOPANINA.
odpowiedz oceń post 2 9 zgłoś do moderacji
2014-08-25 07:28 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez ja
Za to Concordia ma super drużynę... tylko na razie brak szczęścia, ogrania, bramek, okazji .... i możnaby tak długo jeszcze wymieniać :D hahaha