najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

sport

forum przeznaczone dla miłośników sportu
Prezes klubu z Rzeszowa: Jestem spokojny o utrzymanie Olimpii
2014-06-11 11:08 60%

Prezes klubu z Rzeszowa: Jestem spokojny o utrzymanie Olimpii

rozpoczęty ponad rok temu przez Michał Libuda

Sprawy związane z licencjami są teraz na porządku dziennym w środowisku piłki nożnej. Oprócz Elbląga inne kluby są zainteresowane doniesieniami w tym temacie. Słychać o tym również w Rzeszowie. Tam wydaje się, że mają większą wiedzę od nas.

- Z tego co słyszę, naprawdę sporo klubów może być nie stać na grę w nowej drugiej lidze. Słychać, że taki Okocimski Brzesko, spadkowicz z pierwszej ligi, może się nie zgłosić do gry w niższej klasie. Nie jest tajemnica, że problem z licencją na grę na zapleczu ekstraklasy może mieć tez Kolejarz Stróże. Są też sygnały z innych klubów - mówi Jacek Szczepaniak, prezes sekcji piłki nożnej Stali Rzeszów.

Jego zdaniem zespół zajmujący 9 miejsce jest z szansami na utrzymanie w drugiej lidze - Gdybyśmy zajęli 9 pozycję, byłbym spokojny o uniknięcie spadku - wyjaśnia. W czwartek oraz piątek zbierze się Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych PZPN. Wówczas prawdopodobnie będzie wiadomo już więcej na ten temat.

oceń wątek 6 4 zgłoś do moderacji
2014-06-11 14:33 29%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez urnochód
Co za głupota "...Prezes klubu z Rzeszowa: Jestem spokojny o utrzymanie Olimpii..." no pewnie to tylko słowa, słowa, słowa, a potem zawsze można powiedzieć, że się pomylił?!
odpowiedz oceń post 2 5 zgłoś do moderacji
2014-06-11 14:49 36%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Att
Mam się cieszyć, że wsioki z olsztyna tu będą zadymy robić.
odpowiedz oceń post 4 7 zgłoś do moderacji
2014-06-12 06:54 22%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez czytelnik
a po co nam drużyna ....... zlikwidować tą całą olimpię a pseudo stadion zrównać z ziemią i wybudować tam parking, korty ziemne itp
odpowiedz oceń post 2 7 zgłoś do moderacji
2014-06-12 08:35 25%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez czytelnik
Panie redaktorku Michale. Piszesz pan o tej "drużynie piłkarskiej", którą ciężko nazwać drużyną, czemu nie napiszesz o ich wypadach, rozrubach i pijaństwie???
odpowiedz oceń post 2 6 zgłoś do moderacji
2014-06-12 09:31 50%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez zniesmaczony
jak czytam te komentarze to mogę śmiałao powiedzieć, że jest mi was szkoda ....
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2014-06-12 11:38 25%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez czytelniczka
a nam szkoda Ciebie :)
oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.