najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

sport

forum przeznaczone dla miłośników sportu
Joanna Siudak
2015-03-13 07:00 73%

Selfie, które wiele zmieniło. Ada podąża za zawodnikami MMA

rozpoczęty ponad rok temu przez Joanna Siudak

Jeśli sobie coś postanowi, zawsze jej się to udaje. Adriana Borowska początkowo gale MMA oglądała na telewizyjnym ekranie. Szybko jednak postanowiła zrealizować swoje marzenia. Na pierwsze zawody wybrała się do Sopotu. Później nie opuszczała już żadnej gali. W końcu poznała najlepszych zawodników MMA i pokazała im czym zajmuje się na co dzień. Ich reakcja przerosła jej oczekiwania.

Zainteresowała się MMA dzięki występom Mameda Khalidova. W krótkim czasie sport ten stał się pasją Ady. Jej znajomi nie mieli problemów z wyborem urodzinowego prezentu – tort z wizerunkiem zawodnika i koszulka z jego autografem okazały się strzałem w dziesiątkę. Chociaż elblążanka przyznaje, że nikt z jej znajomych nie podziela jej pasji, to przyjaciele właśnie wspierają ją na każdym kroku. Tak było w przypadku wyjazdu na galę do Szczecina.

Na chwilę przed tym wydarzeniem zostały same drogie bilety. Ale wiedziałam, że muszę się tam pojawić. Poprosiłam moich znajomych o to by złożyli się na bilet dla mnie. Liczyła się każda złotówka. Każdy uważał, że to szalony pomysł, że się nie uda  - a ja w 3 dni zebrałam potrzebne środki na bilet. Tego nigdy nie zapomnę.

– opowiada Ada Borowska.

Nie ma rzeczy niemożliwych to hasło, które przyświeca Adzie każdego dnia. Jak podkreśla fanka MMA, jeśli czegoś naprawdę się chce, to zawsze znajdzie się sposób by pokonać przeszkody.Taką samą postawą wykazują się zawodnicy MMA, którymi Ada się inspiruje.

Ich sportowy duch, determinacja i pasja są godne naśladowania. Nie chodzi tylko o podążanie za nimi z gali na galę, chodzi o obserwowanie ich dokonań i czerpanie wzorów.

– dodaje Ada.

Gdzie determinacja zaprowadziła elblążankę? Otóż Ada na co dzień zajmuje się robieniem kartek okolicznościowych typu hand made. Któregoś dnia przypadkowo zauważyła na portalu społecznościowym, że jeden z jej ulubionych zawodników KSW ze Szczecina, Maciej „Irokez” Jewtuszko będzie miał urodziny. Kartka powstała w tempie błyskawicznym i została wysłana do klubu, w którym trenuje na co dzień zawodnik.

Wtedy spodobał mi się ten pomysł i szukałam kto następny ma urodziny. Zrobiłam kartkę urodzinową dla Łukasza Jurkowskiego, niezastąpionego komentatora w KSW i postanowiłam dać mu ją przed urodzinami na gali KSW30 w Poznaniu. Udało się! Reakcja Jurasa była bezcenna i nigdy tego nie zapomnę. Po powrocie z tej gali zobaczyłam, że urodziny obchodzi Jan Błachowicz, kolejny mój ulubiony zawodnik, mistrz KSW, a teraz zakontraktowany zawodnik UFC. Postanowiłam też zrobić coś dla niego. I też się udało .

– opowiada Ada.

Zawodnicy na swoich oficjalnych profilach udostępnili prezenty, które otrzymali od Ady (red.zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, w której pokazujemy prace Ady). Przyszedł więc czas na kolejną porcję wrażeń. W lutym na gali KSW30 w Poznaniu, Ada sfotografowała się z większością zawodników MMA, wśród nich był oczywiście Mamed Khalidow. Zrealizowanie kolejnego celu, dla fanki było motorem do kontynuowania swojej pasji. 

Ada Borowska ma już zaplanowane wyjazdy na kolejne dwa miesiące. 11 kwietnia odbędzie się historyczna gala UFC w Krakowie, gdzie wystąpi kilka polskich zawodników, a wśród nich Jan Błachowicz i Daniel Omielańczuk. Kilka tygodni później, 23 maja w Sopocie będzie miała miejsce gala KSW31. Wybieracie się?

Tym artykułem rozpoczynamy cykl pt. Elblążanie spełniają marzenia. Co może pojawić się w tym dziale? Historie, którymi chcielibyście się podzielić z mieszkańcami, czyli udział w wymarzonym koncercie, spotkanie ze sportowcem, gwiazdą, pobicie własnego rekordu, nietypowe zaręczyny, wyprawa w egzotyczne miejsce, cenne znalezisko, wyjątkowa umiejętność, zawód lub ciekawa pasja. Zapraszamy do nawiązania kontaktu z nami, rodziców utalentowanych przedszkolaków, nauczycieli, uczniów oraz sportowców. Tematyka jest nieograniczona, a cel artykułu jest jeden – chcemy pokazać, że w Elblągu są pozytywnie nastrojeni ludzie. Swoje historie wysyłajcie na adres joanna@elblag.net.

oceń wątek 60 22 zgłoś do moderacji
2015-03-13 08:12 60%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez wisnia
Brawo Ada trzymaj tak dalej
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2015-03-13 08:34 44%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez N@T @SH@
Kobieta sukcesu ! Powodzenia w realizacji kolejnych marzeń ...
s u p e r !
odpowiedz oceń post 4 5 zgłoś do moderacji
2015-03-13 08:50 50%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez N@T@SH@
Kobieta sukcesu !
Życzę realizacji marzeń i sukcesów ;)
odpowiedz oceń post 4 4 zgłoś do moderacji
2015-03-13 08:53 43%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Pawola
Fantastyczna Kobieta, brawo Ada:)
odpowiedz oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
2015-03-13 10:32 75%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez manager
Nie znam bardziej pozytywnej i szalonej osoby :) a kartki w jej wykonaniu to istne arcydzieła! Serdecznie polecam :) brawo Ada! Wszyscy trzymamy za Ciebie kciuki ;)
odpowiedz oceń post 12 4 zgłoś do moderacji
2015-03-13 10:32 71%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez manager
Nie znam bardziej pozytywnej i szalonej osoby :) a kartki w jej wykonaniu to istne arcydzieła! Serdecznie polecam :) brawo Ada! Wszyscy trzymamy za Ciebie kciuki ;)
odpowiedz oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2015-03-13 12:16 33%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez mma
Najważniejsze to spełniać marzenia! Trzymam kciuki!
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2015-03-13 13:38 60%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez aniska
najważniejsze to mieć pasję! Ta kobieta to ma. Człowiek bez pasji jest jak suchy wiór. Ale nie wiem czy wiecie, że kocha jeszcze Tatry!
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
Moto_C
2015-03-13 22:34 50%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez Małgosia
Cudowna dziewczyna z pasją
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2015-03-16 10:37 0%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez sta
jak cudownie widzieć radość u drugiego człowieka widząc jak spełnia swoje marzenia... gratulacje Ada i życzę dalszych pozytywnych dni!
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-03-19 19:30 0%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez kasiarzyna
Najbardziej pozytywnie zakręcona osoba jaką znam. ,,Chcieć to móc'' Dla ciebie nie ma rzeczy niemożliwych...gratuluje i oby więcej takich ludzi,którzy nie boją się sięgać po swoje marzenia i dążą do ich realizacji.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.