najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

sport

forum przeznaczone dla miłośników sportu
W końcu mają upragniony nowy, czteroosobowy kajak. Prezydent Elbląga spełnił obietnicę
2018-02-28 14:33 100%

W końcu mają upragniony nowy, czteroosobowy kajak. Prezydent Elbląga spełnił obietnicę

rozpoczęty ponad rok temu przez Marcin Mongiałło

Trenerzy elbląskich kajakarzy – Wojciech Załuski i Agnieszka Banaś – od bardzo długiego czasu zabiegali o nowy, czteroosobowy kajak (K4). W końcu spełniło się ich marzenie. Młodzi zawodnicy sekcji kajakarskiej Olimpii Elbląg będą mogli rywalizować w wyścigach osad K4. 

Jak poinformował nas Wojciech Załuski producentem nowej łódki jest polska firma Plastex, której właścicielem jest Ryszard Seruga. Kajak jest w rozmiarze L, a jego wyporność wynosi 300 kg.

Taki kajak na rynku kosztuje ponad 30 tys. zł, w zależności od materiału, koloru i rozmiaru. Donatorem jest oczywiście prezydent miasta Elbląga Witold Wróblewski, który zafundował nam ten kajak za wyniki w poprzednim sezonie.

– podkreślił trener. 

Pływać na nim będą: Przemysław Rojek, Adam Witkowski Gabriel Gładykowski i Igor Komorowski.

Są plany żeby wystartowały też nasze seniorki. Na pewno poprawi to nasze możliwości, bo jest to sprzęt najwyższej klasy. Jak dotąd nie mieliśmy w klubie czwórki, na której zawodnicy tej klasy mogliby wystartować na mistrzostwach, także jestem bardzo zadowolony.

– dodał Wojciech Załuski.  

Przypomnijmy, że w lipcu ubiegłego roku Polacy (Martin Brzeziński, Rafał Rosolski, Bartosz Stabno i Norbert Kuczyński) wywalczyli srebrny medal kajakarskich mistrzostw Europy w wyścigu K4 1000 m. Miejmy nadzieję, że za jakiś czas elblążanie z sekcji Olimpii pójdą w ich ślady.  

oceń wątek 1 0 zgłoś do moderacji
2018-02-28 16:54 67%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez R2d2
Zafundowali mieszkańcy, bo ze swoich nie dał... Ale i tak należy się Wam najlepszy sprzęt
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2018-02-28 17:28 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Twój nick
Wróblewski donatorem??? Dał ze swojej wypłaty??? Co wy piszecie??? Urząd Miejski kupił, czyli budżet samorządowy był w użyciu a nie prywatne konto Wróblewskiego. Chyba że się mylę :-)) to odszczekam z prawdziwą przyjemnością :-)))
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2018-02-28 20:32 50%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez radca prawny
Uprzejmie informuję, że prezydent działa w imieniu Urzędu Miejskiego, a Urząd Miejski w imieniu mieskzańców miasta. Pan Wojtek zatem napisał poprawnie, choć jakby patrzeć przyziemnie to de facto bez mieszkańców Urząd nic by nie zrobił. W końcu to nie kto inny jak właśnie oni zasilają kasę miasta podatkami, które przymusowo płacą.
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2018-03-01 15:25 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez ddkdkd
Wróblewski sponsorem? To ja poproszę profesjonalny rower kolarski o wartości dobrego samochodu.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2018-03-01 20:22 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez :( :(
Boże to dla dzieciaków ,zdolnych dzieciaków, którzy ciężko pracują na swój sukces. Wypowiedzi tutaj są poniżej poziomu i przydałoby się czytać ze zrozumieniem. Wstyd elblążanie, bo we własne gniazdo sracie.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.