najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.

forum przeznaczone dla miłośników sportu
Jagiellonia II Białystok - Olimpia Elbląg LIVE
2015-05-02 15:20 100%

rozpoczęty ponad rok temu przez Michał Libuda

W następnym spotkaniu w III lidze zespół trenera Adama Borosa zmierzy się na wyjeździe z rezerwami Jagiellonii Białystok. Piłkarze walczą o zajęcie pierwszego miejsca w tych rozgrywkach. Spotkanie w niedzielę o godzinie 13.00.

Sprawdź relację odświeżając artykuł

Olimpia Elbląg w tym roku prezentuje się dobrze. Wygrała kilka starć z rzędu, oraz zachowywała czyste konta w wielu rywalizacjach. Niedawna wygrana z ŁKS Łomża była niemałym źródłem wiedzy dla trenera, którą teraz może jeszcze bardziej przekuć na skuteczniejszą postawę w lidze. Rywal zajmuje w lidze 6 pozycję.

Witamy szanownych kibiców. Spotkanie w Białymstoku się zaczęło. W tym momencie jest 5 minuta rywalizacji na boisku przy głównym stadionie klubu występującego w Ekstraklasie. Jak na razie 0-0 w starciu tych zespołów. Na trybunach jest grupa kibiców Olimpii.

Skład Olimpii Elbląg: Wasiluk - Kowalczyk, Szuprytowski, Wenger, Sokołowski, Graczyk, Stępień, Kubowicz, Pietroń, Tuttas, Bojas

Goooooooool!!!!! Kamil Graczyk z rzutu wolnego w 24 minucie zdobywa piękną bramkę na 0-1 dla Olimpii

W tej części spotkania Olimpia jest lepszym zespołem, który rozgrywa piłkę na połowie rywala

Gooooooooooooooool!!!!! Olimpia zdobywa drugą bramkę w 37 minucie, strzelcem Jakub Bojas

W 42 minucie groźna szansa dla gospodarzy. Strzał z dystansu broni Wasiluk, potem bramkarz Olimpiii przeszkodził w dobitce przeciwnikowi a nastepny strzał zawodnika Jagielloni trafił w poprzeczkę.

W końcówce pierwszej części żółtą kartkę dostał Sokołowski

Wasiluk broni sytuację sam na sam z rywalem w 44 minucie spotkania

Paweł Kowalczyk nie wykorzystał przewagi nad obrońcą i nie było zagrożenia bramki miejscowych

Po pierwszej połowie Jagiellonia II Białystok przegrywa 0-2 z Olimpią Elbląg

Rozpoczęłą się druga część rywalizacji

Niecelny strzał Szuprytowskiego w 46 minucie starcia

Kibice Olimpii wspierają swoich zawodników, fotografia Jakub Seweryn

W tym fragmencie spotkania na boisku nie dzieje się zbyt dużo ciekawych sytuacji

Groźna okazja dla gospodarzy w 70 minucie spotkania jednak Wasiluk broni strzał zawodnika miejscowych

Gooooooooooooooooooool!!!!! W 71 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę zdobył Szuprytowski

Gooooooooooooooooooooooool!!!!! Wprowadzony na boisko Kamil Kuczkowski w 86 minucie zbiegł ze skrzydła i posłał futbolówkę w długi róg bramki

odpowiedziano ponad rok temu przez fred kampinos
Na"polskieliginet" mecz jest o 17.00-to w końcu o której ????????????

odpowiedziano ponad rok temu przez Twój nick
Świetny mecz elbląskiej Olimpii ! ! ! Zawodnicy stanęli na wysokości zadania. Miejmy nadzieję że jest to krok w kierunku zwycięstwa w grupie i awansu do II ligi ! ! !