najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

sport

forum przeznaczone dla miłośników sportu
Redakcja elblag.net
2013-07-26 09:39 100%

Mistrz Polski w Kulturystyce w klubie Underground

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Miłośnicy kulturystyki, sportów siłowych i kształtujących sylwetkę ciała, ale także każdy kto pojawił się wczoraj o godzinie 18.00 w klubie Underground Gym & Fitness na pewno nie żałował, że się tam zjawił. Odbyła się tam wczoraj druga impreza cyklu pod nazwą "Spotkanie z Mistrzem", którego gościem był tym razem Michał Karmowski.

Nieprzypadkowo można go określić takim mianem. Jest on bowiem mistrzem w swojej dziedzinie sportu, a dokładniej Mistrzem Polski w Kulturystyce. Dodatkowo jest reprezentantem Polski w tej dziedzinie sportu. Ma w swojej bogatej kolekcji sukcesów i medali, miejsce na podium Pucharu Europy. Miłośnicy kulturystyki zapewne dobrze wiedzą, że w tym roku podczas Mistrzostw Świata w Luxemburgu zajął wysokie 5 miejsce.

Wczorajsza impreza w Undergroundzie trwała blisko trzy godziny, co tylko dowodzi jak dużym cieszyła się zainteresowaniem. Przyszło bardzo dużo osób, które często trenują na siłowni i starają się mieć tak wspaniale zbudowaną sylwetkę jak Michał Karmowski. W trakcie wieczoru Mistrz opowiadał ze szczegółami jak należy ćwiczyć i trenować, by móc osiągać sukcesy, nawet takie jakie on do tej pory ma w swojej kolekcji. - Za wszystko odpowiedzialna jest dieta. To 75% sukcesu, reszta to trening, regeneracja i suplementy, które są dodatkiem, ale dzięki połączeniu tych wszystkich elementów możecie osiągnąć sportowy sukces - podkreślił wczorajszy gość. Każdy z uczestników imprezy mógł bez najmniejszych kłopotów zadać Michałowi pytanie, na które otrzymał odpowiedź. Jak mówił sam Michał Karmowski "bardzo się cieszę, że właśnie tak wyglądało to spotkanie, bo dzięki niemu mogliśmy wszyscy wspólnie porozmawiać i wymienić swoje poglądy dotyczące kulturystyki i treningów siłowych". 

Dodatkowo rozmawiano również o szczegółach diety dla kulturystów i osób, które ćwiczą poszczególne partie mięśni. Przy okazji sportowiec pokazywał jak wykonywać ćwiczenia, o które pytali goście spotkania. Pojawiły się pytania m.in. dotyczące spożywania białek i glukozy. Chętni mogli liczyć również na degustację sportowych odżywek. Michał Karmowski ze szczegółami opowiedział również o swojej specjalistycznej kuchni dietetycznej.

Na koniec swojego pobytu Mistrz złożył autograf na klubowej ścianie sali do ćwiczeń oraz rozdał uczestnikom imprezy pamiątkowe gadżety.

Imprezę zdecydowanie uznajemy za udaną. Z niecierpliwością czekamy już na kolejną jej edycję i spotkanie z następnym mistrzem. Jak tylko dowiemy się jaki gość odwiedzi klub Underground, niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

Organizatorom gratulujemy tego wspaniałego przedsięwzięcia.

oceń wątek 11 0 zgłoś do moderacji
2013-07-26 10:02 100%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez chronos
Świetne seminarium :)
odpowiedz oceń post 4 0 zgłoś do moderacji
2013-07-26 10:10 100%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez jaro
Mistrz ! i tyle .
odpowiedz oceń post 4 0 zgłoś do moderacji
2013-07-26 13:24 100%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez ANIA
Super sprawa - brawo właściciele siłowni:)!!!
odpowiedz oceń post 2 0 zgłoś do moderacji
2013-07-26 16:08 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Fan1234
Żadna nowość!! FIGHT CLUB ELBLĄG wpadł pierwszy na ten pomysł.. Były tam takie spotkania i napewno bedą!!! Mam nadzieję że Tomasz będzie kontynuował ten pomysł i nie ważne jaka siłownia.. Ważne że coś wreszcie się dzieje w Elblągu..!!!
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2017-06-12 18:38 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez itka
Czy mistrz też używa produktów z http://www.amermedic.com/pl-index.html ?
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.