najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

sport

forum przeznaczone dla miłośników sportu
misiak
2016-06-16 15:56 100%

Wspinaczka

rozpoczęty ponad rok temu przez misiak

Czy kogoś z was interesuje wspinaczka górska? Na stronie http://www.e-horyzont.pl/hidden/saltic.html można znaleźć dobrą ofertę obuwia wspinaczkowego. Moim zdaniem świetne obuwie, które zapewni wam komfort podczas wspinaczek, jak i odpowiednią przyczepność do podłoża. 

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
arletkakow
2016-10-14 14:59 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez arletkakow

Ja właśnie chcę się wybrać jeszcze w tym roku w góry. Nie wiem za bardzo jak się do tego przygotować, bo to będzie mój pierwszy raz. Znajomy poleca mi, aby przede wszystkim kupić dobre buty, takie jak tutaj: https://www.domenasportowa.pl/product-pol-136321-Buty-trekkingowe-Hi-Tec-Caroni-LOW.html - ponoć sklep jest rzetelny i zawsze wysyła wszystko na czas. Buty ładne i z tego co mi wiadomo - bardzo wygodne. Kumpel kupował tam kiedyś kurtkę i się nie skarżył, wręcz przeciwnie :) Może znacie?


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.